Alanya'da liseli tiyatroculara ödül

Alanya Belediye Tiyatrosu tarafından organize edilen "6. Liselerarası Tiyatro Şenliği" Alanya Kültür Merkezi’nde (AKM) düzenlenen teşekkür ve ödül töreni ile sona erdi

Alanya'da liseli tiyatroculara ödül
banner404

AKM'DE düzenlenen ödül törenine, Alanya Belediye Başkan Yardımcısı Ali Yenialp, Belediye Tiyatro Müdürü Hüseyin Çinal, belediye tiyatrosu oyuncuları, öğrenciler, öğretmenler ve oyuncu öğrencilerin yakınları katıldı. Bu yılki şenlikte, 5 okul, 5 farklı oyun sergiledi. Profesyonelleri aratmayan oyunları, yüzlerde öğrenci ve tiyatro sever izledi. Saat 20.00’da AKM'de düzenlenen teşekkür ve ödül töreninde, emeği geçen herkese teşekkür belgesi ve bazı dallarda öne çıkan yapım ve öğrencilere de ödülleri verildi.
AKIN PAŞAOĞLU UNUTULMADI
"Karagöz’ün Perdeyle Kavgası" adlı tiyatro oyunuyla Sosyal Bilimler Lisesi, "Dünyayı Yanağından Öptük: Son Gemi" oyunuyla Özel Bahçeşehir Koleji, "Kuvayi Milliye" oyunuyla TED Alanya Koleji, "Antigone" oyunuyla CEV ÖHEP Okulları Anadolu Lisesi ve “Ayı/Teklif” adlı tiyatro oyunuyla şenliğe katılan Fevzi Alaettinoğlu Anadolu Lisesine teşekkür belgeleri ile Akın Paşaoğlu Emek ödülü verildi. Ödül töreninde söz alan katılımcı okulların temsilcileri yaptıkları konuşmada, sanata ve tiyatro şenliğine verdiği destekten dolayı Alanya Belediye Başkanı Adem Murat Yücel’e teşekkür ettiler.

 

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner495

banner516

banner470

banner452

banner449

banner518

banner481

banner472