Alanya'da köpek dehşeti

Yaklaşık 8-9 senedir birlikte yaşadığı köpeğini gezdirmek için dışarı çıkaran Yaşar Bozkurt isimli vatandaşın köpeğine çarpan araç sahibi olay yerinden hızla uzaklaştı

banner404

OLAY saat 11.00 sıralarında meydana geldi. Yaşar Bozkurt isimli vatandaşın köpeğine çarpan araç sürücüsü hiçbir şey olmamış gibi olay yerinden uzaklaştı. Olayın yaşanmasının ardından hemen yetkililere haber verdiğini ancak yetkililerin gerekli ilgiyi göstermediğini iddia eden Bozkurt, "Köpeğimi ihtiyacını gidersin diye dışarı çıkardım, gezdiriyordum. O anda nasıl olduysa bir bağırma sesi duydum ve döndüğümde köpeğim kanlar içinde yerde yatıyordu. Koştum ancak aracı o anda göremedim. Kameralarda var. Vurdu kaçıp gitti. Belediyeden, yetkililerden kimse ilgilenmedi. Bu nasıl bir vicdansızlık. Ben köpeğime çarpan kişinin bulunmasını istiyorum. Gerekli yerlere şikayet edeceğim" dedi.

Güncelleme Tarihi: 22 Ekim 2018, 16:25
YORUM EKLE
YORUMLAR
YAŞAR BOZKURT
YAŞAR BOZKURT - 7 ay Önce

TV.DİM HABER EKİBİNE ÇOK TEŞEKÜR EDERİM.BÜGÜN KAZADA CANIM KÖPEGİM ÖLDÜ.SAAT 11 00 DEN 13 25 KADAR EKİBE TELEFON ETTİM EN SONUNDA 2 SAAT SONRA GELDİ EKİP.153 BELEDİYEYE TELEFON ETTİM DEFALARCA CEVAP ALAMADIM.KAZAYI YAPIP KAÇANLARIN 1 AN ÖNCE YAKALANMASINI İSTİYORUM.SARAY POLİS KARAKOLUNA ŞİKAYETİMİ BİLDİRDİM.

SIRADAKİ HABER

banner516

banner470

banner452

banner449

banner518

banner481

banner472