Alanya'da 'Kariyer Günleri' etkinliği

Alanya'da İlkokul öğrencilerine yönelik Kariyer Günleri etkinliği düzenlendi. Etkinliğe Alanya İlçe Jandarma komutanlığı trafik ekiplerinden astsubay ve uzman çavuş konuk oldu

Alanya'da 'Kariyer Günleri' etkinliği
banner404

Mehmet AL 

ALANYA'DA Tepe Mahallesi'ndeki Dr. Şahin Birsel Biçer İlkokul 3-B sınıf öğretmeni Nuray Erol koordinesinde okulun sınıfında düzenlenen etkinliğe, Alanya İlçe Jandarma Komutanlığı Trafik ekiplerinde görevli Jandarma Astsubay Okan Topbaş ve Uzman Çavuş İsa Tok konuk oldu.
Öğrencilere öncelikle okul ve çevre güvenliği, güvenli trafik eğitimi, konularında bilgiler aktaran Astsubay Okan Topbaş, ve Uzman Çavuş İsa Tok daha sonra mesleğini seçerken dikkat edilmesi gereken başlıca özellikler, mesleğin gerektirdiği kişilik özellikleri, yetenekler, maddi ve manevi tatmin boyutunu anlattı.
Sınıf öğretmeni Erol 'Kariyer Günler' adlı meslek tanıtımında Okulda bilgi veren Alanya İlçe Jandarma Komutanlığı Trafik ekiplerinde görevli Astsubay Okan Topbaş ve Uzman Çavuş İsa Tok'a Okulun adına teşekkür ederken, rol model olabilecek kişilerle öğrencileri buluşturmak amacıyla düzenledikleri etkinliğin, devam edeceğini ifade etti.

Güncelleme Tarihi: 25 Aralık 2018, 12:18
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner528

banner516

banner470

banner452

banner449

banner540

banner518

banner481

banner472