Alanya'da iptallere isyan

Edinilen bilgiye göre, Ankara'dan önceki gün saat 23.40’da yapılması gereken AnadoluJet uçuşu Gazipaşa-Alanya (GZP) Havalimanı'ndaki olumsuz hava koşulları nedeniyle iptal oldu

Alanya'da iptallere isyan
banner404

YOLCULARIN bir kısmı 00.15’teki Antalya uçuşuna yönlendirilirken, bir kısmı ise Ankara’da konaklamak üzere otellere gönderildi. Bu uçuşun sabah dönüş ayağı olan, Alanya’dan Ankara’ya dün gerçekleştirilmesi planlanan 06.25 uçuşu da iptal oldu.

Gazipaşa-Alanya Havalimanı (GZP) Müdürü Cengiz Aşıklı, söz konusu uçuşların olumsuz hava koşulları nedeniyle geliş yönünden iptal edildiğini, dolayısıyla kendilerinin de gidiş yönünü iptal etmek durumunda kaldıklarını söyledi. 
Mağdur olan yolcular ise iptallere isyan ederek "Aynı saatlerde Pegasus uçağı GZP'ye inip kalkıyor ancak AnadoluJet iptal ediyor. Antalya Havalimanı'nda da uçuşlar sorunsuz gerçekleştiriliyor. Bu durumun nedeni kamuoyuna net olarak açıklanmalı" dediler. 

 

YORUM EKLE
YORUMLAR
oguz koyunsev
oguz koyunsev - 3 ay Önce

Çok dogru bir hareket, FlyPGS gazipasaya inerken az daha düşüyordu..Geç olsun güc olmasın.Bence iptal en dogru karar olmus.Geçmiş olsun.

SIRADAKİ HABER

banner528

banner516

banner470

banner452

banner449

banner539

banner518

banner481

banner472

banner479