Alanya'da havuz dans pistine dönüştürüldü

Alanya'da sıcaktan bunalan müşterilerini serinletmek isteyen eğlence mekanı havuzu dans pistine dönüştürdü.

Alanya'da havuz dans pistine dönüştürüldü
banner404

ALANYA'DA sıcaktan bunalan müşterilerini serinletmek isteyen eğlence mekanı havuzu dans pistine dönüştürdü. Bar ve DJ kabininin havuz içine kurulduğu 'Ice Cupe- Buz Küpü' adı verilen konseptte su içinde eğlenen tatilciler, zaman zaman suya dökülen buz küpleriyle de serinledi.
Alanya'da hizmet veren bir işletme artan hava sıcaklığından bunalan müşterilerini serinletmek için eğlenceyi havuza taşıdı. İşletmedeki bar ve DJ kabini havuzun içine yerleştirilirken, 'Ice Cupe- Buz Küpü' adlı bir konsept oluşturuldu. Havuz içinde içeceklerini alıp hem yüzen hem de dans edebilen müşterileri serinletebilmek için de zaman zaman havuza buz küpleri atıldı. Müşterilerin eğlencesine havuz kenarından dansçılar da eşlik etti.
'ÇOK BEĞENDİM'
Alanya'da tatilde olan Radyo D programcısı 'Sarı Şeker' lakaplı Sema Eryiğit Emek de havuzda eğlenenler arasında yer aldı. Partinin değişik bir konsepte sahip olduğunu belirten Emek, "Alanya'ya yıllardır geliyorum. Alanya'nın eğlence konusunda bazı eksiklikleri vardı. Bunlardan biri havuz partilerinin yapıldığı, dans, müzik, eğlence, havuz, güneşlenme gibi şeylerin hepsinin bir arada olduğu mekanlara ihtiyaç vardı. Burası da bunlardan birisi ve bu açığı kapatan bir eğlence olmuş. Beni buraya arkadaşlarım getirdi. Çok beğendim. Özellikle havuzun 'sonsuz havuz' gibi görsel olarak denizle birleşmesi çok hoşuma gitti" dedi.

Güncelleme Tarihi: 12 Temmuz 2018, 16:00
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner516

banner470

banner452

banner449

banner518

banner481

banner472