Alanya'da gürültü yapan motosikletler trafikten men edildi!

Alanya İlçe Emniyet Müdürlüğü ve Trafik Tescil Denetleme Büro Amirliği ekipleri, dün gece gürültü yapan motosiklet sürücülerini durdurarak cezai işlem uyguladı

Alanya'da gürültü yapan motosikletler trafikten men edildi!
banner404

- Mehmet AL

ALANYA İlçe Emniyet Müdürlüğü ve Trafik Tescil Denetleme Büro Amirliği ekipleri, ilçede gürültü kirliliği yapan motosikletleri takibe aldı. Motorize trafik ekipleri, ara sokaklarda aşırı hız yapan, ruhsatsız ve kasksız motosiklet kullanan sürücüleri bir bir belirledi. Motosiklet sürücüleri hakkında cezai işlem uygulayan ekipler, motosikletleri ise bağladı. Yapılan uygulamalarda Alanya'da gürültü kirliliği yapan motosiklet ve araçlara izin verilmeyeceği belirtilerek denetimlerin süreceği bildirildi.

Güncelleme Tarihi: 18 Temmuz 2018, 15:08
YORUM EKLE
YORUMLAR
Fuat SALUR
Fuat SALUR - 10 ay Önce

OBA , METRO KAVŞAĞI VE YENİ ÇEVRE YOLU ÇIKIŞI, ÇIPLAKLI YOL AYRIMINDA DENETİN YAPILMALI. ARAÇLAR , MOTORSİKLETLER EKSOZU AÇIK BİR ŞEKİLDE GÜRÜLTÜ YAPIYIRLAR .AŞIRI HIZ YAPIYORLAR .KAMERA KOYULMALI...BİZLERİ ÇOK RAHATSIZ EDİYORLAR.

Lutfen
Lutfen - 10 ay Önce

Cikcilli ve Alanyum civarini da denetleyelim lutfen

İ.erkan
İ.erkan - 10 ay Önce

Bunlardan heryerde var. Konaklı ve Payallar a jandarma bakıyor. Bu jandarma arkadaşlar da denetim yapsalarda bu serserilerden kurtulsak. Ne zaman görev yapmayı düşünüyorlar merak ediyorum.

AmAT
AmAT - 10 ay Önce

A bilader polislerde bundan cıkıyo ya

Emine y.
Emine y. - 10 ay Önce

Birde konakliyla ilgilenseler ön tekeri kaldırıp plakayı yere sürtüyor ses yapsın diye

SIRADAKİ HABER

banner516

banner470

banner452

banner449

banner518

banner481

banner472