Alanya'da evlere özel beton yol

Alanya Belediye Başkanı Adem Murat Yücel, kırsalda yolu olmayan ya da bozuk olan evlere özel çalışmalar yürütüyor

Alanya'da evlere özel beton yol
banner404

ALANYA Belediye Başkanı Adem Murat Yücel’in talimatları ile belediye ekipleri aralıksız çalışmalarını sürdürüyor. Verilen hizmetten memnun olduklarını belirten vatandaşlar "Başkan Yücel, her yere ulaşıyor. Kendisinden ve hizmetlerinden memnunuz" diyerek memnuniyetlerini dile getirdiler.
VATANDAŞLARIN TALEPLERİNE YOĞUNLAŞTI
Sık sık mahalle muhtarları ve vatandaşlarla beraber olan Başkan Yücel, bu toplantılarda vatandaşların taleplerini dinliyor. Bu toplantılarda vatandaşlardan gelen talep ve öneriler üzerine çalışmalarını yoğunlaştıran Alanya Belediye Başkanı Adem Murat Yücel, mahallelerde tespit edilen eksiklikleri hızlı bir şekilde gidererek vatandaşa daha kaliteli ve kalıcı hizmet sunmayı hedefliyor. Yücel, Alanya'nın Türktaş Mahallesi'nde yaşayan 70 yaşındaki Emine Şen’in yolunun betonlanmasından, kent merkezinde prestij caddeleri ve meydan projelerine kadar çeşitli çalışmalar yürütüyor. 

YORUM EKLE
YORUMLAR
VATANDAŞ
VATANDAŞ - 7 ay Önce

SEÇİM YAKLAŞIYOR YA NE KADAR GEREKSİZ YAPILMAMASI GEREKEN İŞ VARSA YAPILIR ARTIK BİR OY BİR OYDUR:)) AMA BELEDİYE BORCUNU ÖDEMEYE GELİNCE YOK OLUR ORTALIKTAN

SIRADAKİ HABER

banner516

banner470

banner452

banner449

banner518

banner481

banner472

banner479