Alanya'da bu binada oturuyorsanız Salı günü hastalanmayın!

Alanya'nın Mahmutlar Mahallesi'nde Yazar 3 Apartmanı sakinleri apartmanın önlerinde kurulan Salı pazarı nedeniyle mağdur olduklarını ifade etti

Alanya'da bu binada oturuyorsanız Salı günü hastalanmayın!
banner404

Fikri Berker PAKNA-ÖZEL HABER
ALANYA Belediyesi Çözüm Masası'nın facebook sayfasına gelen bir ihbar Mahmutlar'da yaşanan bir sorunu gözler önüne serdi. Mahmutlar 220.Sokak Yazar 3 Apartmanı'nda oturan Mehmet Sarıhan isimli vatandaş, "Bizler Mahmutlar Mahallesi, 220. Sokak, Yazar 3 Apartmanı sakinleri olarak her salı evimizden çıkarken ve girerken çile çekiyoruz. Bebek arabasını yürütecek yolumuz yok. Acil hastamız olsa sedyeyi geçirebileceğimiz boşluk yok. Ambulansın apartman kapısına gelme şansı yok. Tam iki senedir bu pazar yerinin tekrar çizilip bize yol verilmesini bekliyoruz ama yapılan hiçbir şey yok. Apartman sakinleri olarak yetkililerden ricamız Pazar yerinin bir an önce tekrardan çizilip bize yol verilip mağduriyetimizin giderilmesi" yazarak apartman sakinlerinin ortak sıkıntısını dile getirdi. 

Mahmutlar'da salı pazarı çevresinde oturan bir çok vatandaş da aynı dertten muzdarip. Vatandaş, "Salı günlerini apartmanlarımıza girme şansımız çok zor. Bir hastamız olsa ambulansın gelme şansı yok. Eğer bu binalarda birisi ölürse bunun hesabını kim verecek" diyerek sitemlerini dile getiriyor. 

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner516

banner470

banner452

banner449

banner518

banner481

banner472

banner479