banner516

banner470

banner452

banner449

banner481

banner472

banner479

Alanya'da 6 işletme 'çığırtkanlık' nedeniyle kapatıldı!

Şehir disiplinine uymadığı tespit edilen işletmeler Alanya Belediyesi Zabıta Birimi ve Alanya İlçe Emniyet Müdürlüğü’ne bağlı polis ekiplerince geçici süreyle faaliyete kapatıldı.

GÜNCEL 22.06.2019, 22:11 24.06.2019, 01:51 Melike Temir
Alanya'da 6 işletme 'çığırtkanlık' nedeniyle kapatıldı!
banner404

ALANYA Belediyesi Zabıta Birimi, Alanya’nın merkez ve kırsal mahallerinde denetimlerini sürdürürken, şehir disiplinini bozan, huzur ve güvenliğe engel olarak işletmelere yaptırımlarını sürdürmeye devam ediyor. Alanya İlçe Emniyet Müdürlüğü’ne bağlı polis ekipleriyle birlikte uygulamalarına devam eden ekipler, çığırtkanlık yaptığı tespit edilen 1 tanesi turistik tur teknesi olmak üzere 6 işletmeye 5’er gün süreyle mühürleme çalışması yaptı. Yürütülen çalışmalar hakkında bilgiler veren Alanya Belediye Zabıta Müdürü Hasan Akın, “Alanya Belediye Başkanımız Adem Murat Yücel’in kent disiplininin sağlanması konusundaki talimatları açık ve net. Biz de bu bağlamda belirlenen kurallara aykırı hareket eden işletmelerle mücadelemizi sürdürüyoruz. Kentimizin huzur ve güvenliği için elimizden geleni yapacağız” ifadelerini kullandı.

Yorumlar (3)
Fatma savaş 2 ay önce
Sevgili esnaflar verdikleri oylarin karşiligıni aliyorlar kutluyorum esnaflarimizi
Emin Demirtaş 2 ay önce
Peki pazarcılar ne yapıyorlar??? Sabahtan akşama kadar 5 lira...5 lira diye...mahmutlar salı pazarında evde balkonda oturmak mümkün değil..
Kadir toprak 2 ay önce
Çok güzel uygulama fakat bizden sizden ayırımı yapmadam uygulanırsa çok güzel olur