Alanya bu iki düğünde buluşacak

Önümüzdeki hafta sonu Bakan Çavuşoğlu yeğeni Okan Çavuşoğlu’nun düğünü için Alanya’ya geliyor. Aynı gün, merhum Hayri Doğan’ın kızı Derya Doğan da halen Ankara Hakimler ve Savcılar Kurulu Müfettişi olarak görev yapan Cehdi Cihan Sezen’le aynı gün Alanya’da dünya evine girecek

banner404

Haber: Alper KUTAY

ALANYALI Dışişleri Bakanı Mevlüt Çavuşoğlu'nun yeğeni, işadamı Ahmet Çavuşoğlu’nun oğlu Okan Çavuşoğlu ve psikolog Şeyda Oktay'ın 15 Eylül'deki düğünlerine Bakan Çavuşoğlu da katılım sağlayacak. Bakan Çavuşoğlu’nun nişan yüzüklerini taktığı İnşaat Mühendisi Okan Çavuşoğlu ve Ak Parti İlçe Başkan Yardımcısı Şeref ve Ayşe Oktay'ın psikolog kızı Şeyda Oktay, 15 Eylül Türkler Mahallesi’ndeki Lonicera Otel'de düzenlenecek düğün töreniyle dünya evine girecek. 14 Eylül'de ise Ak Parti İlçe Başkan Yardımcısı Şeref Oktay, kızının düğünü öncesi Eşgilik Düğün Salonu'nda davetlilere yemek ikramında bulunacak. Çavuşoğlu Ailesi de 15 Eylül'de konuklarını Türkler Mahallesi'ndeki evlerinde ağırlayacak. Antalya Büyükşehir Belediyesi Başkanı Menderes Türel'in nikahını kıyacağı çiftin nikah şahitliğini de Bakan Çavuşoğlu yapacak.
MERHUM DOĞAN’IN KIZI EVLENİYOR
Öte yandan, Alanya siyasetinin efsane ismi olan ve 14 Nisan 2016’da aramızdan ayrılan Hayri Doğan’ın kızı Derya Doğan ile aslen Alanyalı olan ve halen Ankara Hakimler ve Savcılar Kurulu Müfettişi olarak görev yapan Cehdi Cihan Sezen de aynı gün Alanya’da dünya evine girecekler. Uzun süredir nişanlı olan genç çiftin düğün töreni 15 Eylül Cumartesi günü Banana Beach Otel’de gerçekleştirilecek. Hayri Doğan’la uzun yıllara dayanan bir dostluğu bulunan Alanyalı Dışişleri Bakanı Mevlüt Çavuşoğlu’nun bu düğüne de katılım sağlayacağı öğrenildi.

Güncelleme Tarihi: 11 Eylül 2018, 09:57
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner516

banner470

banner452

banner449

banner518

banner481

banner472