Alanya Belediyesi'nden Burçaklar'a dört dörtlük hizmet

Alanya Belediyesi, mahallelerde asfalt yoldan oyun parlaklarına, mahalle meydanı düzenlemesinden çardaklara, muhtarlık ofislerinden camilerin bakım ve onarımına kadar tüm hizmetleri vatandaşların ayağına götürüyor

Alanya Belediyesi'nden Burçaklar'a dört dörtlük hizmet
banner404

VATANDAŞIN talep ettiği hizmet ve yatırmaları vatandaşla buluşturmaya devam eden Alanya Belediyesi, dört dörtlük hizmet kavramını tam anlamıyla karşılayan hizmetlere imza atıyor. Alanya Belediyesi, Burçaklar Mahallesi’nde yaşayan Mümine Şengöz isimli 76 yaşındaki engelli vatandaşın evinin yolunu düzenleyerek sıcak asfaltla kapladı. Engelli vatandaşın yakınları, 15 yıldır felçli olarak hayatını sürdüren Mümine Şengöz’ün yolun bozukluğundan dolayı dışarı çıkamadığını belirterek, “Yolumuzun asfaltla kaplanması hem onun hem de bizim için çok büyük bir hizmet. Alanya Belediye Başkanı Adem Murat Yücel’e sesimizi duyduğu için teşekkür ediyoruz” dediler. Alanya Belediyesi, dört dörtlük hizmetlerine örnek gösterilecek hizmetleri Burçaklar Mahallesi’nde bir bir hayata geçirdi. Çocuklar için oyun parkı, mahalle sakinleri için de çardak yapıldı. Hizmetlerden duydukları memnuniyeti dile getiren mahalle sakinleri, “Başkan Yücel’den talep edecek bir hizmetimiz kalmadı. Asfaltımızdan oyun parkına, cami düzenlemesinden çardağımıza kadar her şey karşılandı” diye konuştular.

YORUM EKLE
YORUMLAR
Dadas
Dadas - 5 ay Önce

Oyun parkları iyi güzel ama bir de çocuğu olana sor,parka gidiyorsun bir tek gölge yok,yazın sıcağında çocuk salıncağa oturamıyor bile sıcaklığından,şöyle 3-5 de ağaç dikilse fena olmaz.

SIRADAKİ HABER

banner528

banner516

banner470

banner452

banner449

banner539

banner518

banner481

banner472

banner479