banner516

banner470

banner452

banner449

banner481

banner472

banner479

AKEDAŞ'a yeni müdür

Akdeniz Elektrik Dağıtım Anonim Şirketi (AKEDAŞ), Alanya Bölge Koordinatörü olarak Ahmet Sait Akboğa'yı atadı. Özelleştirme sonrasında sürekliliğe sahip kaliteli enerji sunma çalışmalarına hız veren AKEDAŞ, Alanya, Gazipaşa ve Gündoğmuş ilçelerini kapsayan yeni yapılandırma ile Alanya Bölge Koordinatörü görevine Burdur İl Müdürü Ahmet Sait Akboğa'yı atadı

GÜNCEL 13.08.2014, 09:12 13.08.2014, 12:51
AKEDAŞ'a yeni müdür
banner404
 AKBOĞA, Burdur İl Müdürlüğü'nden ayrılarak Alanya'daki yeni görevine başladı. 
'YER ALTINA ALMA ÇALIŞMALARI TAMAMLANACAK'
Akboğa, ilk iş olarak ilçe işletme müdür ve yöneticilerinden sürdürülen çalışmalarla ilgili bilgiler aldı. AKEDAŞ olarak hedeflerinin bölgedeki tüketicilere kesintisiz, kaliteli enerji vermek olduğunu açıklayan Akboğa, "Bunun için ne gerekiyorsa yapacağız. Tüketicilerimize ve burada ikamet eden yerli ve yabancı misafirlerimize kaliteli ve kesintisiz enerji sunmak istiyoruz. Bunun için 'Alanya Elektrik Şebekesi İyileştirme Projesi' kapsamında yer altına alma çalışmalarını hızlı bir şekilde sürdürerek 2015 yılında Alanya merkezinde projemizi bitirmeyi hedefliyoruz" dedi. Akboğa, çalışmalar konusunda tüketicilerden ve esnaftan destek istediğini belirtti.
AHMET SAİT AKBOĞA KİMDİR?
Alanya, Gazipaşa ve Gündoğmuş ilçelerini kapsayacak Bölge Koordinatörlüğü görevini sürdürecek olan Elektrik Elektronik Mühendisi Ahmet Sait Akboğa, TEDAŞ Genel Müdürlüğü'nde Proje ve Tesis Başkanlığı'nda çalıştı. Daha sonra Enerji Piyasası Düzenleme Kurulu'nda (EPDK) görev yapan 38 yaşındaki Akboğa, özelleşme ile birlikte Dicle Elektrik Dağıtım A.Ş'de (EDAŞ) Sistem İşletme Direktörlüğü, Diyarbakır İl Müdürlüğü, AKEDAŞ'ta ise Burdur İl Müdürlüğü görevlerinde bulundu.
Yorumlar (0)