Adin Beach Hotel Alanya’ya Yeşil Yıldız Belgesi verildi 

Türkiye’nin helal turizm konseptli tatil oteli olan Adin Beach Hotel Alanya, sunduğu hizmet kalitesinin yanında çevreye duyarlılığından da söz ettiriyor

Adin Beach Hotel Alanya’ya Yeşil Yıldız Belgesi verildi 
banner404

SÜRDÜRÜLEBİLİR turizm kapsamında çevreye duyarlılık, çevrenin korunması, çevre bilincinin geliştirilmesi ve turizm tesislerinin çevreye yaptıkları olumlu katkıların teşvik edilmesi amacıyla verilen Yeşil Yıldız Belgesi’ne Adin Beach Hotel Alanya sahip oldu. 
Adin Beach Hotel Alanya kurulduğu günden bu yana sunduğu sınırsız hizmetle Türkiye’deki helal tatil turizme farklı ve ayrıcalıklı bir anlayış getirirken çevreye sahip çıkması ve yaptığı olumlu katkılar sebebiyle de Türkiye’nin önde gelen otellerinden biri olarak öne çıkıyor.

“Doğa bizim mirasımız, ona sahip çıkmak en büyük görevimiz”
“Helal turizmin önde gelen otellerinden biri olan Adin Beach Hotel Alanya, sunduğu sınırsız hizmetle birlikte, misafirlerine özgür ve güven dolu bir tatil imkânı sağlıyor. Bunun ile beraber gelecek nesillere daha yaşanabilir bir dünya bırakmak için doğaya sahip çıkıyor ve onun korunması için gerekli tüm adımları atıyor.” diyen Yönetim Kurulu Başkanı Hasan UYSAL, sözlerine “ Adin misafirlerini en iyi şekilde ağırlarken doğanında koruyucusu oluyor ve doğayı da en iyi şekilde ağırlıyor. Doğa bizim mirasımız, ona sahip çıkmak ve korumak da en büyük görevimiz.” şeklinde devam ederek doğanın Adin Beach Hotel Alanya için öneminden bahsetti.  

 

YORUM EKLE
YORUMLAR
Hüsnü mübarek
Hüsnü mübarek - 5 ay Önce

Yeterince milleti yönettiniz. Tamam kardeşim artık ahlaklı olmak zorundasınız .

Melih aksoy
Melih aksoy - 5 ay Önce

Fetucalar nasıl olurda bu ülke için kampanya yapar . Ne zaman para dininizi hemen bıraktın ız.

SIRADAKİ HABER

banner528

banner516

banner470

banner452

banner449

banner540

banner518

banner481

banner472