Firma Rehberi

Firma Rehberi / Öne Çıkanlar

Firma Rehberi / Yeni Eklenenler

banner452

banner449

banner552

banner481

banner472

banner479

Yel Mimarlık
Yel Mimarlık
Sektör Diğer Sektörler
İl / İlçe Antalya / Alanya
Web Sitesi http://www.yelmimarlik.com/
Telefon 0242 511 21 51

Yel Mimarlık, çözüm ortağı olarak birlikte yol aldığı inşaat ve gayrimenkul yatırım şirketleri ile rezidans, toplu konut ve ofis projeleri başta olmak üzere bir çok iç mimari çalışmayı, işbirliği ve güven çerçevesinde sürdürmektedir. Tasarladığımız mekanlarda yaşayacak kişilerin zevkleri, yaşam tarzları ve ihtiyaçları başladığımız projeleri, işverenine uygun olarak hazırladığımız konsept sunumu, fiyat analizleri, uygulama projelerinin hazırlanması, proje imalat takibi, kalite kontrol süreci ve iş programı ile zamanında teslim etmenin önemini bilerek gerçekleştiriyoruz.
Prensibimiz; projenin tasarım öyküsünden uygulamanın son noktasına kadar, bir yandan ince detaylarla oluşan konsept bütünlüğünü korumak için özen gösterirken diğer yandan belirlenen maliyet hesapları çerçevesinde projeyi tamamlamaktır.
Amacımız; hayal ettiğimiz mekanların işveren memnuniyeti ile sonuçlandığı konsept ruhunu tattıran ve birbirini tekrar etmeyen kaliteli projelere imza atmaktır.

MİMARİ
Kullanıcı ihtiyaçları doğrultusunda şekillenen projelerimizde, işlevsellik ve görsellik, en ince detaylarına kadar düşünülüp mimari olarak projelendirilir. Butik veya büyük ölçekli yapıları kapsamına alan, tasarım ve uygulama projelerinin hazırlanmasını kapsayan hizmetimizdir.

İÇ MİMARİ
Mimari proje aşamasındaki yapıların veya var olan binaların iç mekanlarının yenilenmesi, ihtiyaçlara göre fonksiyonun değiştirilmesi ile iç mimari çözümler üretilir. Tasarım, uygulama çalışmaları, kullanıcı özelinde ele alınarak, iç mimari çözüm bekleyen tüm konulara hizmet vermekteyiz.

3D GÖRSEL
Mimari projelerin tasarım aşamasında mekan kalitesinin yanında çevre etmenlere de önem vererek, teknolojiyi ve güncel yenilikleri bu anlamda tasarıma dahil ederek, oluşturmayı planladığımız tasarımların, fikirlerin üç boyutlu olarak modelleri çiziminde hizmet vermekteyiz.

 

Mimar: Beyza Gökgül Şimşek     İç Mimar ve Çevre Tasarımcısı: A. Reha Gökgül

Adres: Kızlarpınarı Mah. Ahmet Dalabasmaz Sk. Semiha Tokuş Apt. E Blok No:2 Kat 1 Alanya / Antalya

Bunlara Göz Atabilirsiniz

Güler Market Güler Market

Gıda Sanayi / Antalya

EZGİ BAYDAN KÜÇÜK ADIMLAR KREŞİ EZGİ BAYDAN KÜÇÜK ADIMLAR KREŞİ

Eğitim Kurumları / Antalya

Tk pet market Tk pet market

Diğer Sektörler / Antalya

Ergin Çay evi Ergin Çay evi

Bar Cafe Disco / Antalya