Firma Rehberi

Firma Rehberi / Öne Çıkanlar

Firma Rehberi / Yeni Eklenenler

banner470

banner449

banner552

banner481

banner472

banner479

SEHHARE İÇGİYİM VE ÇORAP DÜNYASI
SEHHARE İÇGİYİM VE ÇORAP DÜNYASI
Sektör Giyim Tekstil Sanayi
İl / İlçe Antalya / ALANYA
Web Sitesi
Telefon 0 242 511 12 21

2004 yılında Seher İç Giyim unvanıyla küçük bir dükkanda iç çamaşırı ve çorap satarak ticaete başlayan Başaran Müh. Ltd. Şti şu anda SEHHARE İÇ GİYİM, ÇORAP VE BEBE DÜNYASI ünvanıyla iki ayrı adreste toptan ve perakende olarak müşterilerine hizmet vermeye devam ediyor.

SEHHARE’nin kurucuları üç kardeş olan Seher, Ahmet ve Ayşegül BAŞARAN dır. En büyüklei olan Seher BAŞARAN; İnşaat Mühendisi olup inşaat mühendisliği işini kendi bürosunda sürdürmektedir. Ortanca kardeş Ahmet BAŞARAN serbest muhasebeci mali müşavir olup kız kardeşleriyle beraber omz omuza işlerinin her kademesinde işbölümü yapmaktadır. En küçük kardeş olan Ayşegül BAŞARAN ise avukat olup üstlendiği işbölümü yanında avukatlık işini de sürdürmektedir.

SEHHARE; kelime anlmı olarak Arapça ve Farsça’da “Büyüleyici, çok güzel bayan.” anlamına gelmektedir.Sektöründe kayda değer bir yer edinmiş firma olarak SEHHARE, 2004 yılndan bu yana kalite konusunda kaydettiği aşamalarla yetinmeyip, her sezon takip ettiği yeniliklerle ufkunu ve azarını genişleterek; kendine güven odaklı bir politika izlemiştir. orlukla kazanılan artı değerlerin; kolaylıkla kaybedilebileceğinin farkında olan SEHHARE, kendine güvenen, yaptığı işi bilen, yenilikçi, çalışkan, istikrarlı bir aile…

SEHHARE yetkilisi İnşaat Müh. Seher BAŞARAN; ”Prensibimiz , kadın ve erkek vücudunda sağlık, kalite ve bütünlüğü sağlamak, korumak ve her zaman sattıklarımızın arksında, müşterilerimizin yanında bulunmak olmuştur. Amacımız, tüketiciye en iyiyi, en yeniyi, ve en kaliteliyi sunarken, her kesimin alabileceği cazip fiyatlarla ürünler satışa sunmak olmuştur. 2009 a girerken de her kesimden müşterilerimizn zevkleri ve beğenileri düşünülerek ürün konseptimiz oluşturulmuştur.” dedi.

SEHHARE isminin de 2006 yılının sonunda marka tescili yaptırılarak, marka oluşum süreci başlatılmıştır. Her iki mağazanın da tabelaları SEHHARE olarak değiştirilmiş, markamızın sadece mağaza ismi olarak değil aynı zamanda ürün ismi olarak da yerleştirilmesi için hazırlıklarımız devam etmektedir. SEHHARE etietli ürünlerin satışına çok kısa zamanda başlayacağız. Her yaştan müşterilerimizin bütün ihtiyaçlarını karşılayacak şekilde ürün çeşitlemesi oluşturulmuş, fiyatlama yapılırken minimum kar marjıyla (toptan fiyatına perakende) maksimum müşteri memnuniyeti hedeflenmiştir. Ayrıca SEHHARE mağazalarımızda her ay belli periyotlarla yeni ürünler satışa sunulmaktadır.

2004 yılında iş yerimizin ilk açıldığı günden bu yana birinci ilkemiz olan müşteri memnuniyetini hiçbir surette göz ardı etmeden çalışıyoruz. Her zaman savunduğumuz “temkinli büyüme’’ anlayışına uygun olarak kurulduğumuz 2004 yılından beri ürün çeşitliliğimizi ve müşteri portföyümüzü yavaş ama emin adımlarla arttırıyoruz. Tekstil sektörü diğer sektörlerden farklı olarak sürekli ve hızlı değişen bir alan olduğu için, bu sektörde kalıcı ve sürekli bir yer edinmek günümüz konomik ve ticari şartlarında oldukça zor. Sektörde ve piyasada söz sahibi olmanın yalnızca ticari girişimlerle, büyük sermayelerle ya da müşteriye sunulan geçici cazip fırsatlarla mümkün olacağını söylemek kesinlikl gerçekçi değil. Toptancılık işine girişimizin öyküsü şöyledir: Öncelikle kendimizin eksikliğini duyduğumuz, bunu diğer meslektaşlarımızın da yaşadığını hissettiğimiz Alanya’da memleketimizde sattığımız ürünlere hem maliyet hem de zaman olarak ulaşmanın zorluğu, bizleri arayış içine sokmuştur. Bu arayış sürecinde öncelikle kendi bünyemizde artan satın alma süreciyle beraber yavaş yavaş dışarıya bizlerle aynı işi yapan meslektaşlarımıza mağazalarında, tezgahlarında satılan ürünleri daha önce temin edilen yerdeki örneğin Antalya merkezdeki fiyatıyla aynı fiyat prensibiyle sunmak üzere yola çıkarak satışlarımızda bunu ilke edindik. Ve gördük ki doğru fiyatlandırma ve doğru konumlandırma ile hedeflenen noktaya varma sürecinde ilerliyoruz. Daha yolun başındayız. Alanyalı hemşehrilerimizin desteği, bizlere karşı gösterilen teveccüh ile mesleğimizin bize verdiği heyecan doğrultusunda daha zengin ürün yelpazesi, daha doğru fiyatlandırma, müşterilerimize zamanında ürün teslimi gibi gayretlerimizle hedeflerimize adım adım ilerliyoruz.

İlçemiz Alanya‘da ve tüm ülke genelinde sürekli yeni tekstilcilerin ortaya çıktığını ve maalesef kısa süreler içinde ortadan kaybolduklarını görüyoruz. Tekstil sektörünün girişimcilere cazip gelmesi, sektörün -maalesef- kısa ömürlü ve güven vermeyen işletmelerle dolup taşmasını kaçınılmaz kılıyor.

Sektörümüzde ve piyasada var olmak ve sürekli olmak için mutlaka uyulması gereken kurallar vardır. Bunları özetle şöyle sıralayabiliriz.

Dnya tekstil sektöündeki hızlı değişimleri yakından takip etmek ve müşterinin tercihine güncel olanı sunmaktır. Her daim müşteriye en yeniyi ulaştırma çabası.

Tüm müşterilere eit fiyat uygulanması.

Müşterilerin taleplerine zamanında ve tam olarak cevap verilmesi. Müşterilerin düzenli ve periyodik olarak ziyaret edilmesi.

Satış temsilcilerimizin yalnızca satmayı değil, müşteri memnuniyetini önplanda tutmaları gereği

Eskiden bizlere bir yük olarak dokunmayan ama şimdilerde çok önemli bir maliyet kalemi olan stok maliyetlerinin göz önüne alınarak mümkün olan minimum stok maliyeti ile çalışma gayreti.

Sezon başlangıçlarında müşterilerle karşılıklı olarak yeni sezon ürünleri hakkında fikir alışverişlerinde bulunmak

SEHHARE, ALANYA DA Toptan ve perakende iç giyim ve çorapçı olarak yola çıkmış, kendisine çizdiği yol planı doğrultusunda hizmet verdiği bölgelerini genişletecektir.

Tüm meslektaşlarımıza ve müşterilerimize iyi çalışmalar, hayırlı kazançlar dileriz.

Avukat Ayşegül BAŞARAN – İnşaat Müh. Seher BAŞARAN – Ahmet BAŞARAN

SEHHARE İÇGİYİM, ÇORAP VE BEBE DÜNYASI

ŞEKERHANE MAH. ECZACILAR CAD. NO: 22/B ALANYA

0 242 511 12 21 – 0 555 962 37 73
MÜŞTERİ HİZMETLERİ : 0 555 962 37 73

Adres: ŞEKERHANE MAH. ECZACILAR CAD. NO:22/B ALANYA

Bunlara Göz Atabilirsiniz

Ergin Çay evi Ergin Çay evi

Bar Cafe Disco / Antalya

Musıc Store S&O Musıc Store S&O

Film / Müzik Şirketleri / Antalya

Naturel Center Naturel Center

Gıda Sektörü / Antalya

YES OPTİK YES OPTİK

Diğer Sektörler / Antalya

Coquet Accessories Coquet Accessories

Diğer Sektörler / Antalya