Firma Rehberi

Firma Rehberi / Öne Çıkanlar

Firma Rehberi / Yeni Eklenenler

banner452

banner449

banner552

banner481

banner472

Ravza Restaurant
Ravza Restaurant
Sektör Gıda Sektörü
İl / İlçe Antalya / Alanya
Web Sitesi http://www.ravzarestaurant.com/
Telefon 0242 513 3983 0242 519 0862

1955’ten günümüze Alanya’nın değişmez markası olan Ravza Restaurant fark yaratmaya devam ediyor

ALANYA'DA 65 yıldır hizmet veren Ravza Restaurant her damak zevkine hitap eden eşşiz lezzetleriyle müdavimlerini her geçen gün arttırıyor. Alanya’nın Çarşı Mahallesi Ziraat Bankası karşısında hizmet veren Ravza Restaurant, yaklaşık 65 yıldır nesilden nesile geçerek Alanya halkını kaliteli hizmetle buluşturuyor. Merhum Hacı Ahmet Gökgül tarafından 1955 yılında temelleri atılan Ravza Restaurant müdavimlerini en iyi şekilde ağırlamanın haklı gururunu yaşıyor. Halen Mehmet Salih, Nuri, Ahmet ve Harun Gökgül kardeşler tarafından işletilen Ravza Restaurant’ın amacı, babalardan oğullara devrederek daha uzun yıllar devam ettirmek. Alanya'da eşsiz lezzetler arayanların yüzü Ravza Restaurant'ın menüsündeki, damaklarda iz bırakan iskender, pide çeşitleri, balık, saç kavurma, kremit  ve ızgara çeşitleriyle gülüyor.

İşletmeleri hakkında bilgi veren Ravza Restoran yetkilileri şu ifadeye yer verdi;

Ravza’ nın Temelleri 1955 Yilinda Hacigökmen Ailesinin Büyük Oğlu Haci Ahmet Gökgül Tarafindan Atilmiştir. 1955 / 1980 Senesinde İşletmemiz Ravza Adini Alarak 12 M² Bir Dükkan ve 3 Masa İle Başlamiş Olduğu Bu İşte Bugün 3 Katli Binasi Ve 250 Konuğunu Aynı Anda Ağirlayabilen Bir Restaurant Kimliğine Kavuşmuştur.

Alanya Halkı İşe Başladiğimiz Yillarda, Yöresel Yemeklerimizden Pide Ve Lahmacunu Tanımıyorlardı. Pide Ve Lahmacunu Halkimizda Tanitmak 3 Yilimizi Aldi. O Dönem İçin Bir İlki Gerçekleştirerek Köy Dolmuşlarinda, Halk Otobüslerinde Ve Sokaklarda Bedava Tadimlik Dağitarak Tanıtmayi Başardık.

Yemek Hizmetimizde Kaliteyi Sağlarken, Personelimizin Konusunda Uzman Ve Eğitimli Kişilerden Oluşması, Kullandığımız Malzemelerin Kaliteli ve Taze Ürünlerden Oluşmasına Özellikle Dikkat Ediyoruz. Yemeğin Hazirlik, Pişirme Ve Servis Aşamalarında Hijyen Kurallarına Tam Olarak Uyulmasi, Personelimizin Verilen Eğitimlerle Bilinçlendirilmesi Temel Anlayışımızdır.Teknolojinin Tüm Olanaklarının da Katkısıyla Personelimizin Titizliği İle Yiyecek İçecek Sektöründe Çağdaş Hizmeti Yakalamak ve Bu Alanda ki Gelişmelere Uyumlarının Sağlanmasi İçin Gerekli Çabayı Harcamak Temel Prensiplerimizdir.

İşimize Verdiğimiz Önem ve Değer Alanya Dışına Çıkarak Turizm Sezonu Boyunca Neredeyse Yarıdan Fazlasi Avrupalı Olan Müşterilerimize de Türk Mutfağıniın Eşsiz Lezzetlerini Tanıtma Firsatını verdi. Genelde Türkiye Özelde İse Alanya’ nın Tanıtımına Katkıda Bulunmak Bize Ayrıca Gurur Veriyor. Olmazsa Olmaz Temel İlkelerimizden Müşteri Memnuniyetini Gerek Türk İnsanına Gerekse de Her Ulustan İnsana Sağlayabilmenin de Ayri Bir Mutluluğunu Yaşıyoruz. Pide Çeşitleri İle Başlamış Olduğumuz Ravza Restaurant 100'e Aşkın Çeşidimiz Kendimize Has Sos Ve Lezzetlerimiz İle  Döner, Izgara, Kiremit Ve Saç Çeşitleri İle Müşterilerimize Hizmet Veriyoruz.

1992 Yilinda Ravza’ nın Kurucusu Olan Babamiz Haci Ahmet Gökgül Hakkiın Rahmetine Kavuşmuştur. Babamizin Bize Bırakmış Olduğu Misyonu M. Salih, M. Nuri, A. Bünyamin, ve Harun Gökgül Olarak Sürdürmekteyiz. Babamızın Önderliğinde Kurulan Şirketimizi Kardeşlerimizin Bütünlüğüyle, Ravza Çiftlik  Tesisimizle Şirketimizi Geliştirmeye, Ülkemize Yaratmış Olduğumuz Katma Değer Ve İstihdam İle Hizmet Vermeye Devam Ediyoruz. Bizimle Birlikte Çalişan Personelimize, Tedarikçilerimize Ve Müşterilerimize Teşekkürü Bir Borç Biliriz.

Adres: Çarşı mah 10.sok. ziraat bankası karşısı Alanya/Antalya

Bunlara Göz Atabilirsiniz

Güler Market Güler Market

Gıda Sanayi / Antalya

EZGİ BAYDAN KÜÇÜK ADIMLAR KREŞİ EZGİ BAYDAN KÜÇÜK ADIMLAR KREŞİ

Eğitim Kurumları / Antalya

Tk pet market Tk pet market

Diğer Sektörler / Antalya

Ergin Çay evi Ergin Çay evi

Bar Cafe Disco / Antalya