Eşine ancak filmlerde rastlanan 10 erkek modeli

Çok izlediğiniz ve beğendiğiniz filmlerde görebileceğiniz 10 erkek tipini sizlerle paylaşıyoruz

Eşine ancak filmlerde rastlanan 10 erkek modeli
banner404
KADINLARIN 'Keşke böyle bir erkek olsa' dediği ve aslında sadece filmlerde olan o romantik, centilmen, prens erkek tiplerini sizlerle paylaşıyoruz. 
1- Atlantik Okyanusu'nun ortasında iki kişi için kesinlikle yeteri kadar yer olmasına rağmen hayallerinizi gerçekleştirmeniz için ve tabi aşkı uğruna minik sandal parçasını sadece size bırakarak, boğulan ve donan bir erkek çeşidi tabi ki yok.
2- Son derece zengin bir beyefendi, olgun, ünlü şiirlerden alıntılar yapabiliyor, sizin için hayatını feda ediyor, gün ışığında pırlanta gibi parlıyor ve o da ne size ölümsüz hayatın sırlarını verebilir.
3- Mükemmel bir melek, mükemmel melek arkadaşlarını ve mükemmel cennet hayatını bırakıp sizinle birlikte olmak için ölümlü oluyor. Yok artık!
4- Sizi hiç görmediği, hiç tanımadığı, hakkınızda hiçbir şey bilmediği halde size deli gibi aşık olacak bir adam? İmkansız. Eğer başınıza gelirse meczup olma ihtimaline karşı polisi arayın.
5- Pırıl pırıl saçları ile fazla yakışıklı Brad Pitt. Evet emin olun bu da bir beyaz perde kandırmacası.
6- Kendisinden önceki hayatınızı hiç sallamayacak, upuzun çizmeler ve hatta yarıdan kesilmiş bir atlet giymenize ses çıkarmayacak bir sevgili? Fazla umuda kapılmayın.
7- Sevgiliniz olabilmek uğruna ailesinden vazgeçen, sürekli romantik şiirler yazan ve hatta sizin için zehir içebilen bir sevgili? Evet tabi ancak Shakespeare'in hayalinde.
8- Aşkınız için öteki dünyadan gelen, ölmesine rağmen bir medyum yardımıyla SMS atar gibi sizinle konuşan bir sevgili? Çok isterseniz olabilir ancak durumdan kimseye bahsetmeyin, deli sanılma olasılığınız yüksek.
9- Hem 'Walking Dead'de başrol oynasın, hem süper saçlara sahip olsun, hem de gece yarısı elinde son derece romantik bir kartonla pencerenin önünde dikilsin. Son madde belki gerçekleşir ama o da yüzde 5 ihtimal.
10- Nişanlı olduğunuzu haber almasına rağmen size 365 gün romantik aşk mektupları yazacak ve sonrasında sizi tutkulu bir aşk kaçamağına götürecek bir erkekle karşılaşmayı umuyorsanız hiç şansınız yok.

Güncelleme Tarihi: 18 Kasım 2014, 13:20
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner516

banner470

banner452

banner449

banner518

banner481

banner472

banner479