Erkeklerin düzenli ilişkilerden hoşlanmalarının 6 sebebi

Erkeklerin birlikte olmak istediği kişilerden beklentileri ve ilişkilere bakış açısını merak ediyor musunuz?

  Erkeklerin düzenli ilişkilerden hoşlanmalarının 6 sebebi
banner404
KABUL etmeseniz de erkekler aşık olmayı severler ve aslında hayatlarında düzenli bir ilişki olsun isterler. Aslında erkeklerin kadınlara oranla bir ilişkiye daha çok ihtiyacı vardır. Bunun en büyük sebeplerinden beri kadınlar arkadaş çevresinde daha sosyaldir ve kız arkadaşlarıyla her şeylerini konuşabilirler. Erkekler ise bunu yapamadıklarından dolayı kız arkadaşları ile sosyalleşme taraftarıdır. Erkeklerin ilişki istemelerindeki 6 sebep ise şunlardır:
1. KENDİLERİNİ BULMAK İÇİN ÖZGÜRCE DUYGULARINI YAŞAMAK İSTEMELERİ
Erkeklerin çoğu ilişki içinde kendilerini rahat hissediyor ve kendileri olmaya izin veriyorlar. Bu his onlara iyi geliyor.
2. DAHA İYİ ERKEK OLMAK İÇİN İLHAM ALIYORLAR
Düzenli ilişki erkek için büyük bir ego kaynağı. Düzenli ilişki onların hayatlarında kesin bir ayrım ve kendileri hakkında yeni şeyler keşfediyorlar. Yapmak istediklerini daha rahat gerçekleştirme olanağı sunuyor.
3. GÜNÜN SONUNDA GÖREBİLECEKLERİ BİR SEVGİLİYE SAHİP OLMA
Erkekler gerçekten sevdiği biri ile beraberse geçen tüm yorucu güne rağmen eve geldiklerinde sevgilisini görmek mutluluk için yeterli bir şey. Gün içinde sevgilisi ile yapacakları şeyleri düşünür ve bu his de onlara keyif verir.
4. GÜNÜ PLANLAMAK İÇİN ŞANS VERMEK
Gün içinde sevgilisini görme düşüncesi erkek için mutluluk veren bir durum ve bu his onları mükemmel hissettiriyor. Erkekler kadınlar ile sadece vakit geçirmek için değil güzel ve özel şeyler paylaşmak için birlikte oluyor. Gün içinde sevgilisi ile yapacaklarını planlamak da onları rahatlatan şeyler arasında.
5. EĞLENCELİ CİNSEL YAŞAM
İlişki içinde çiftlerin mutlu bir cinsel hayatı olması önemli. Seks, çiftler için farklı ve önemli bir anlam taşıyor. Birçok erkeğe göre aşık olmak mutlu bir cinsel yaşam için yeterli. Bu duygular onları daha iyi hissettirmeye yetiyor.
6. BİRİYLE HAYATI PAYLAŞMAK
Erkekler için uzun süren bir ilişki ilginç olabilir ama birçok erkek eve geldiklerinde onu bekleyen bir sevgili fikrinden çok hoşlanıyor. Erkekler kadın gibi hayatlarında her şeyi paylaşabileceği bir eş arar. Özellikle, erkekler onların hayatını kolaylaştıran, problem çözümlerinde yardımcı olan, hayatlarını dengeleyici ve düzenli hale getiren birini.
Güncelleme Tarihi: 01 Eylül 2014, 17:03
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner516

banner470

banner452

banner449

banner518

banner481

banner472