‘Turist artık dükkana giriyor’

Antalya Esnaf ve Sanatkarlar Odaları Birliği Başkanı Adlıhan Dere, yeni yönetimiyle birlikte ziyaret ettiği Büyükşehir Belediye Başkanı Menderes Türel’e esnafa verdiği destek ve yaptığı hizmetler için teşekkür etti

‘Turist artık dükkana giriyor’
banner404

DERE, “2014’te verdiğiniz o turist bu dükkana girecek sözünüzü gerçekleştiriyorsunuz. O turist bu dükkana gelmeye başladı” dedi. Başkan Türel’in Antalya’da esnafla ilgili kararları esnafla birlikte aldığını vurgulayan Adlıhan Dere, “Teşekkürlerin en fazlasını hak ediyorsunuz. Şarampol’de hem caddemizi yaptınız, bir de yetmedi üstüne 4 gün konser düzenlediniz. Siz sözde değil özde esnaf dostusunuz. Sadece Şarampol’de Ali Çetinkaya’da değil Kaş’tan Gazipaşa’ya kadar esnafın kazancını artıracak projeler yapıyorsunuz” diye konuştu.
TÜREL’DEN ESNAFA DESTEK SÖZÜ
Demre Karlov Caddesi, Kemer Liman Caddesi, Manavgat ve Alanya’daki cadde güzelleştirmeleri ile Başkan Türel’in esnafa ciddi destek verdiğini söyleyen Dere, “Caddeler güzelleştikçe insanlar da o caddelere iniyorlar ve bizim dükkanlarımızdan alışveriş yapıyorlar” dedi. Ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getiren Başkan Menderes Türel de, Adlıhan Dere ve yeni yönetimine hayırlı olsun dileklerini iletti. Türel, “Yine el ele eskiden olduğu gibi esnafımızla birlikte memleketimize güzel hizmetler yapacağız. Adlıhan Dere’nin birlik başkanı olması, bizim için esnafla en azından birlikte hareket edebilme açısından şans oldu. Memleketimize hayırlı hizmetlere hep birlikte vesile olursunuz. Kolaylıklar diliyoruz. Biz her zaman esnafın yanındayız” dedi.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner495

banner516

banner470

banner452

banner449

banner518

banner481

banner472

banner479