Denizbank çiftçilerle buluştu

Tarım sektöründe yüzde 41'i aşan pazar payı ile özel bankalar arasında lider konumda bulunan Denizbank, Dünya Çiftçiler Günü kapsamında Türkiye'nin dört bir yanında organize ettiği etkinliklerde üreticilerle bir araya geldi

Denizbank çiftçilerle buluştu
banner404

ORGANİZASYONLARDA Denizbank'ın tarım sektörüne verdiği destekler ayrıntılarıyla ele alınırken, çiftçilerin yaşadığı sorunlar ve çözüm önerileri de masaya yatırıldı. Tarıma yatırımı sosyal sorumluluğunun bir parçası olarak gören ve bu anlayışla Türkiye'de ilk kez bir özel bankada Tarım Bankacılığı Bölümü'nü kuran Denizbank, Türkiye'nin 81 ilinde bulunan tarım şubeleri yerel ekipleri ve yöreye özel hazırlanmış ürün ve hizmetleriyle sektöre önemli oranda finansal destek sağlıyor. 
'HER ZAMAN ÜTERİCİNİN YANINDAYIZ'
Denizbank Konaklı Şube Müdürü Soner Konukçu, böylesine anlamlı bir gün vesilesiyle üreticilerle bir araya gelmekten büyük mutluluk duyduklarının altını çizerek şöyle devam etti: '2002 yılında 'Tarım Bankacılığı Bölümü' kurarak tüm kaynaklarımızla sektöre yoğunlaşma imkanı bulduğumuz günden bu yana ihtiyaç duyduğu her an, her yerde üreticimizin yanında olmak vizyonuyla çalışıyoruz. Sağladığımız finansman kaynaklarının yanı sıra, teknolojideki bilgi birikimimizi de üreticimiz için seferber ediyoruz. Bu kapsamda hayata geçirdiğimiz inovatif uygulamamız Deniz'den Toprağa ile tarlalarında da çiftçilerimizin cebindeki akıllı danışmanları konumundayız. Tüm çiftçilerimizin bu özel gününü kutluyoruz." 

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner517

banner516

banner470

banner452

banner449

banner518

banner481

banner472

banner479