Flaş Haber
Kapat
banner468

Aromatik Cennet Vadisi ihaleye çıkıyor

ALANYA Kaymakamlığı Köylere Hizmet Götürme Birliği, Aromatik Cennet Vadisi 2. etap yapım işlerini ihale edecek. Alanya Kaymakamlığı resmi web sayfasından yapılan duyuruda;

Aromatik Cennet Vadisi ihaleye çıkıyor

ALANYA Kaymakamlığı Köylere Hizmet Götürme Birliği, Aromatik Cennet Vadisi 2. etap yapım işlerini ihale edecek. Alanya Kaymakamlığı resmi web sayfasından yapılan duyuruda;

19 Mayıs 2012 Cumartesi 00:04
Aromatik Cennet Vadisi ihaleye çıkıyor
banner404
 2 adet ahşap WC, 2 adet ahşap depo, bank ve piknik masası yapım işi, yol stabilizasyonu, parke döşeme, yağmur kanalı yapım işi, tropikal bitki alımı, dikimi, arazi hazırlığı ve sulama sistemi yapım işi ihalelerinin 25 Mayıs 2012 tarihinde gerçekleştirileceği bildirildi.
10.00 ile 10.30 saatleri arasında sırasıyla açık İhale usulü ile ihale edilecek yapım işlerinin ihalesine katılmak isteyenlerin, ihale dosyalarını Alanya Kaymakamlığı Köylere Hizmet Götürme Birliği'nden ihale tarih ve saatine kadar temin edebileceği bildirildi. 
İhaleye katılabilmek için gereken ön yeterlilik belgeleri ise şu şekilde: "Tebligat için adres beyanı, ayrıca irtibat için telefon numarası ve faks numarası ile elektronik posta adresi. Mevzuatı gereği ticaret veya sanayi odası belgesi. Gerçek kişi olması halinde, ilk ilan veya ihale tarihinin içerisinde bulunduğu yıla ait ilgisine göre ticaret ve sanayi odasına veya ilgili meslek odasına kayıtlı olduğunu gösterir belge. Tüzel kişi olması halinde, mevzuatı gereği tüzel kişiliğin siciline kayıtlı bulunduğu ticaret ve sanayi odasından, son altı ay içerisinde alınmış, tüzel kişiliğin sicile kayıtlı olduğuna dair belge. Teklif vermeye yetkili olduğunu gösteren imza beyannamesi veya imza sirküleri. Gerçek kişi olması halinde, noter tasdikli imza beyannamesi. Tüzel kişi olması halinde, ilgisine göre tüzel kişiliğin ortakları, üyeleri veya kurucuları ile tüzel kişiliğin yönetimindeki görevlileri belirten son durumu gösterir Ticaret Sicil Gazetesi veya bu hususları tevsik eden belgeler ile tüzel kişiliğin noter tasdikli imza sirküleri. İhale Tarihi itibari ile İdari Şartnamenin 10. maddesinin (a), (b), (c), (d), (e), (g) ve (i) bentlerinde sayılan durumlarda olunmadığına ilişkin taahhütname. Şekli ve içeriği İdari Şartnamede belirlenen teklif mektubu. İdari Şartnamede belirlenen geçici teminat mektubu. İdari şartnamede belirtilen şartlarda teknik personel taahhütnamesi, yapı araçları taahhütnamesi ve iş deneyim belgeleri. Vekaleten ihaleye katılma halinde, istekli adına katılan kişinin noter tasdikli vekaletnamesi ile noter tasdikli imza beyannamesi. İhale dokümanının satın alındığına dair belge." DİM WEB TV UYGULAMASINI İNDİRDİNİZ Mİ?

Haberleri ve canlı yayınları ile gündemi belirleyen
Alanya'nın yeni nesil televizyonu DİM WEB TV izlemek artık çok kolay. 

Samsung, LG vb android telefonlar için Google Play Store'dan
iPhone telefonlar, iPad ve iPod'lar için AppStore'dan indirebilirsiniz.
İyi Seyirler.


banner355
Son Güncelleme: 19.05.2012 00:14
Yorumlar
Avatar
Adınız
Yorum Gönder
Kalan Karakter:
Yorumunuz onaylanmak üzere yöneticiye iletilmiştir.×
Dikkat!. Suç teşkil edecek, yasadışı, tehditkar, rahatsız edici, hakaret ve küfür içeren, aşağılayıcı, küçük düşürücü, kaba, müstehcen, ahlaka aykırı, kişilik haklarına zarar verici ya da benzeri niteliklerde içeriklerden doğan her türlü mali, hukuki, cezai, idari sorumluluk içeriği gönderen Üye/Üyeler’e aittir.

banner452

banner457

banner449

English Russian

banner459

banner381

banner344

banner386

banner349