Yargıç cani kocaya acımadı

Karayipler'de karısını 2 yaşındaki kızının önünde boğarak öldüren 34 yaşındaki iş adam, 67 yıl hapis cezası aldı

Yargıç cani kocaya acımadı
banner404
KARAYİPLER'DEKİ Grenada adasında karısını iki yaşındaki kızının gözleri önünde boğarak öldürdükten sonra evinin yakınlarındaki kırsal bir alanda kazdığı sığ bir mezara gömen 34 yaşındaki İngiliz işadamı, 67 yıl 6 ay hapis cezasına çarptırıldı.

TERK EDİLMEYİ HAZMEDEMEDİ

Alexander Clark'ın kızının 17 yaşındaki bakıcısı ile yasak bir ilişki yaşadığı ve 27 yaşındaki karısı Nixiann Downes-Clack'ın bu ilişkiyi öğrenince kocasını terk edip  İngiltere'ye dönmeye karar verdiği açıklandı. Terk edilmeyi içine sindiremeyen Alexander Clark'ın, karısını kızlarının gözleri önünde önce dövdüğü, sonra da elleriyle boğarak öldürdüğü açıklandı.

YARGIÇ İNANDIRICI BULMADI

Grenada asıllı Downes-Clark'ın  İngiltere'nin başkenti  Londra'da büyüdüğü ve İngiliz kocası ile de burada tanıştığı açıklandı. Talihsiz kadının 2009 yılında Alexander Clark ile birlikte anavatanına geri döndüğü belirtildi.

Konuyla ilgili Grenada Yüksek Mahkemesi'nde görülen mahkemede kararın açıklanmasından sonra gözyaşlarına boğulan Alexander Clark, karısını çok sevdiğini ve "onu öldürmeyi hiç istemediğini" söyledi.

Ancak yargıç Paula Gilford, "Clark'ın pişmanlığını inandırıcı bulmadığını" söyledi.
Güncelleme Tarihi: 28 Şubat 2016, 15:27
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner516

banner470

banner452

banner449

banner481

banner472