banner516

banner470

banner452

banner449

banner481

banner472

banner479

Orlando Bloom ile Justin Bieber neden kavga etti

Geçtiğimiz günlerde 20 yaşındaki ünlü yıldız Justin Bieber ile Orlando Bloom'un bir gece kulübünde kavga etmeleri dünya gündemine bomba gibi oturmuştu. Justin Bieber ile Orlando Bloom neden kavga etti? İşte detaylar

DÜNYA 02.08.2014, 21:00 02.08.2014, 20:16
Orlando Bloom ile Justin Bieber neden kavga etti
banner404
GEÇTİĞİMİZ günlerde 20 yaşındaki ünlü yıldız Justin Bieber ile Orlando Bloom'un bir gece kulübünde kavga etmeleri dünya gündemine bomba gibi oturmuştu. Justin Bieber ile Orlando Bloom neden kavga etti? İşte detaylar: İbiza adasında tatil yapan Justin Bieber ve Orlando Bloom bir gece kulübünde kavga etti.
Çarşamba günü İbiza adasında 37 yaşındaki Hollywood yıldızı Orlando Bloom ve kendisinden 17 yaş küçük olan Justin Bieber birbirine girdi.
Disko ve restoran tarzında olan "Cipriani" adlı lüks mekanda karşılaşan ikili herkesin önünde tartıştı. Görgü tanıkları Bloom'un Bieber'e karşı yumruğunu kaldırdığını ancak vurmadığını ifade etti. Bunun üzerine gençlerin idolü olan Bieber Bloom'a küfür savurdu. İkilinin alkollü olup olmadığı ise belirtilmedi. Medyaya konu olan bu olaya Paris Hilton ve P. Diddy gibi isimlerin de tanık olduğu, Bieber mekanı terk ettiğinde ise alkışladıkları belirtildi.
TWİTTER'DAN BLOOM'A DESTEK
Kameralara yansıyan olay ünlülerin gündeminden de eksik olmadı. Sosyal paylaşım sitesi Twitter'de fikirlerini dile getiren ünlülerin özellikle Bloom'u desteklemeleri dikkat çekti.
JUSTİN BİEBER NEDEN KAVGA ETTİ?
ABD'li intenet haber sitesi TMZ, husumet konusunun kadınlar olduğunu belirterek, Bieber'in olaydan sonra kısa süreliğine Bloom'un 31 yaşındaki eşi Miranda Kerr'in fotoğrafını paylaştığına dikkat çekti. Daha önce ise Bloom, Bieber'in arada bir ayrılıp barıştığı 22 yaşındaki sevgilisi Selena Gomez ile görüldüğü ifade edildi.

Yorumlar (0)