Kız kardeşini canlı canlı yakmaya çalıştı

İngiltere'de mali müşavir bir kadın, kız kardeşini dolandırdı ve dolandırıcılığı ortaya çıkmasın diye kız kardeşini annesinin evinde canlı canlı yakmaya çalıştı

Kız kardeşini canlı canlı yakmaya çalıştı
banner404
İNGİLTERE'DE 30 yaşındaki mali müşavir Cathy Barlett, sahtekarlığını örtmek için kız kardeşini canlı canlı yakmaya çalıştı. Mahkeme, kadını cinayete teşebbüsten 25 yıl hapis cezasına çarptırdı.

BABASINI VE KIZ KARDEŞİNİ DOLANDIRDI

İki çocuk annesi genç kadın, kendi lüks hayatını devam ettirebilmek kız kardeşi Rachael'e ve babasına karşı sahtekarlık yaptı ve onları dolandırdı. Ve bu paralarla kendine zengin bir iş kadını havası verdi. Mali müşavirken yaptığı yaklaşık 140 bin poundluk sahtekarlık ortaya çıkmasın diye de annesinin evini ateşe verdi. Yangın sırasında kız kardeşi uyanmasın diye de ona uyku hapı verdi ve içki içirdi.

YANGINDA 14 YAŞINDAKİ KÖPEKLERİ DE ÖLDÜ

Çıkan yangında kız kardeşi Rachael'in eskiden kaldığı bir karavanın yanmasıyla 14 yaşındaki köpekleri Jade de hayatını kaybetti.

25 YIL HAPİS CEZASINA ÇARPTIRILDI

Winchester Ceza Mahkemesi yargıcının "şeytani" diye tanımladığı kadına mahkeme 25 yıl hapis cezası verdi. Yargıç, Cathy'e "Çok gaddarsın. Babanı ve kız kardeşini tamamen sömürmüşsün." dedi.

"AİLEMİZİN DAĞILMASINA YOL AÇTI"

Mahkemede Rachael, kız kardeşinin eyleminin kendisinde travma sonrası stres bozukluğuna yol açtığını ve ailesini dağıttığını belirtti.
Güncelleme Tarihi: 20 Aralık 2015, 00:20
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner516

banner470

banner452

banner449

banner481

banner472