banner516

banner470

banner452

banner449

banner481

banner472

Estetik hastası anne, 14 yaşındaki kızına Kardashian poposu yaptıracak!

İngiltere Kamu Sağlık Örgütü'nü kandırdıktan sonra adı yalancıya çıkan 37 yaşındaki eski manken, 14 yaşındaki kızına yaptırmak istediği estetik operasyonlarla ağızları açık bırakıyor.

DÜNYA 07.08.2019, 15:35 Melike Temir
Estetik hastası anne, 14 yaşındaki kızına Kardashian poposu yaptıracak!
banner404

37 yaşındaki eski model Carla Belluci, bedava burun ameliyatı olmak için bir nevi İngiltere'nin SSK'sı diyebileceğimiz İngiltere Kamu Sağlık Örgütü olan NHS'e, depresyonda olma numarası yaparak skandala imza atmıştı. Şimdi tek isteği kızını estetik operasyonlara ikna etmek...Carla, ameliyat yaptırmak için gazeteye çok büyük depresyonda olduğunu ve maddi anlamda yardım beklediğini yazdı. Carla, burun estetiği dışında hiçbir şeyin onu depresyondan kurtaramayacağını belirtti.Fırtına ise eski modelin bir televizyon programına katılmasıyla koptu. Carla, aslında depresyonda olmadığını ve ameliyatı bedavaya getirmek için bunu kullandığını itiraf etti.Yalan söylediği için pişmanlık duymadığını da belirten Carla, "İnsanların ne söylediği umrumda değil" ifadesini kullandı. Fotoğraf modelliği yapan eski modele göre, insanlar kendisini kıskanıyordu.

Kızını zorla ameliyat masasına yatıracak!

Burun ameliyatı yaptırdıktan sonra görünüşünden çok mutlu olan Carla, 14 yaşındaki kızını da burun ameliyatı yaptırması konusunda ikna etmeye çalışıyor.

Carla, kızının burun ameliyatı yaptırmasını, çirkin insanların hayatta hiçbir yere varamayacağını düşündüğü için istiyor.

Carla, kızına Brezilya Popo Estetiği yaptırmak için para biriktirdiğini söyledi. Carla kızının poposunun çok düz olduğu ve düz bir pop ile hayatta başarılı olamayacağını söyledi. Carla'nın kızına yaptırmak istediği estetik ameliyatı ise oldukça tehlikeli bir ameliyat.

Carla küçük kızının estetik ameliyatı yaptırması konusunda her zaman kızının yanında olacağını belirtti.

İşte İngiltere halkının öfke kustuğu, fotoğraf modelliği yapan Carla'nın, Instagram pozlarından bazıları...

Yorumlar (0)