Cinsel ilişki skandalında avukatı her şeyi itiraf etti

Trump'ın ilişkiye girdiği cinsel içerikli film yıldızına sus payı ödediğini itiraf eden avukatı Michael Cohen, "Sayın Trump'ı her zaman koruyacağım" şeklinde bir açıklama yaptı

Cinsel ilişki skandalında avukatı her şeyi itiraf etti
banner404

İSTİFALAR, seçimlerdeki Rusya parmağı gibi birçok belayla uğraşan ABD Başkanı Donald Trump, cinsel içerikli yıldızıyla ilişki yaşadığı iddiasıyla yıkılabilir. Amerikan The Wall Street Journal gazetesinin geçen ay gündeme taşıdığı haber, büyümeye devam ediyor.

AVUKAT, SUS PAYI VERDİĞİNİ İTİRAF ETTİ
Son olarak Trump'ın avukatı Michael Cohen, cinsel içerikli film sektöründe Stormy Daniels olarak bilinen Stephanie Clifford'a 130 bin dolar sus payı ödediğini itiraf etti.

CEBİNDEN ÖDEMİŞ
Cohen, bu parayı Trump'ın başkanlık kampanyası için yapılan bağışlardan değil, kendi cebinden verdiğinin altını çizerek, yaptığının hukuk çerçevesi içinde olduğunu belirtti.
"SAYIN TRUMP'I HER ZAMAN KORUYACAĞIM"
Haberi manşetine taşıyan CNN, Cohen'e neden parayı kendi cebinden ödediğini sordu. Avukat, "Bir şeyin doğru olmaması, size zarar vermeyeceği anlamına gelmiyor. Sayın Trump'ı her zaman koruyacağım" cevabını verdi.
O ZAMANLAR MELANİE İLE EVLİYDİ


ABD Başkanı Donald Trump'un ekibinin, 2016'daki başkanlık seçimlerinden bir ay önce, cinsel içerikli film yıldızı Stormy Daniels'a sus payı olarak 130 bin dolar ödediği iddia edilmişti. Trump'un 2006'da cinsel içerikli film yıldızıyla cinsel ilişkiye girdiği ve şu anki eşi Melanie ile evliyken yaşadığı bu olayın ortaya çıkmaması için ödeme yaptırdığı öne sürülmüştü.
İKİ TARAF DA YALANLAMIŞTI
Daha önce iddialar sorulduğunda Beyaz Saray'dan "Bunlar eski iddialar. Seçimden önce yayımlanmış ve sert bir şekilde reddedilmişti" açıklaması gelmişti.
10 Ocak'ta açıklama yayımlayan Stormy Daniels da kendisiyle ilgili bütün iddiaları yalanlamıştı.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner495

banner516

banner470

banner452

banner449

banner518

banner481

banner472

banner479