banner516

banner470

banner452

banner449

banner481

banner472

banner479

Serra Ares Gökhan Koca ile Günaydın Alanya'da!

İlk albümü ile büyük çıkış yakalayan Serra Ares Alanya'nın yeni nesil kanalı Dim Tv'de Dim Radyo Genel yayın yönetmeni Gökhan Koca'nın hazırlayıp sunduğu 'Günaydın Alanya'nın canlı bağlantı konuğu oluyor.

DimTV 09.07.2019, 09:58 09.07.2019, 10:00 Melike Temir
Serra Ares Gökhan Koca ile Günaydın Alanya'da!
banner404

İLK albümü ‘Maalesef‘ ile büyük ilgi yakalayan Serra Arres, DMC etiketi ile yayınlanan tekli çalışması 'Çeyrek Geçiyor ile müzikseverlerden tam not aldı. Serra Ares ,yeni nesil kanal Dim TV 'de 9 Temmuz 2019 Salı günü saat 10.50 'de Gökhan Koca ile Günaydın Alanya'nın canlı bağlantı konuğu oluyor. Sakın Kaçırmayın!

GÜNAYDIN ALANYA'YI DİM TV'DE HEMEN İZLEMEYE BAŞLAYIN!

dimtv.tv'den İZLEMEK İÇİN TIKLAYIN!

FACEBOOK'TAN İZLEMEK İÇİN TIKLAYIN!

İNSTAGRAM'DAN İZLEMEK İÇİN TIKLAYIN!

YOUTUBE'DAN İZLEMEK İÇİN TIKLAYIN!

SCOPE'DEN İZLEMEK İÇİN TIKLAYIN!

DİM TV NASIL İZLENİR?

'YENİ Nesil Televizyon' sloganı ile yayın hayatına başlayan Dim TV'ye,dimtv.tvinternet adresinden, Google'a 'Dim TV' yazıp aratarak veya facebook.com/dimtvalanya adresinden, twitter.com/dimtvalanyaadresinden, youtube.com/yenialanya adresinden kolayca ulaşabilirsiniz. Dim TV'nin küçük boyutlu uygulamasını telefonunuza PlayStore veya AppleStore'dan kolayca indirebilirsiniz. Böylece cep telefonunuza gelecek bildirimlerle canlı yayınları ve haberleri kaçırmazsınız. Ayrıca, Smart TV'lerde tarayıcınıza dimtv.tv yazarak ya da Youtube uygulamasından 'Dim TV' şeklinde aratarak da büyük ekran konforunda, yüksek kalitede Dim TV'yi izleyebilirsiniz. Ayrıca masaüstü bilgisayarınızdan www.yenialanya.com'a gidip, ana manşet panelinin sağında yer alan "Dim Web TV" logosuna tıklayarak da kolayca Dim TV'ye ulaşabilirsiniz.

Yorumlar (0)