banner516

banner470

banner452

banner449

banner481

banner472

banner479

Taş devrini evlerinizde yaşatın

Evini doğal figürlerle dekore etmek isteyen, modern ve aykırı kişiliklere özel son moda dekorasyon önerileri Portakal’da

DEKORASYON 02.08.2014, 18:51 01.08.2014, 17:52
Taş devrini evlerinizde yaşatın
banner404
BUGÜNE kadar dış dekorasyonda özellikle bahçede kullanılan taş, artık iç mimarinin alanına da girdi. Yeni bir trendle odalarınızda ya da banyonuzda taş devrini yaşatabilirsiniz.
Sert bir kaya görüntüsüne rağmen yumuşacık yastıklar, masa lambalarının etrafını saran doğal taşlar ve vazoların etrafına yerleştirebileceğiniz taş figürleri orijinallikleriyle evinizin havasını tamamen değiştirecektir. Doğanın ve modern dünyanın iç içe olduğu bu tasarımlar henüz özel siparişlerle elde edilebiliyor. Bu şekilde evinize estetik bir görüntü kazandırabileceğinizi ve egzotik aksesuarlarınızı pozitif bir ambiyansta sergileyebileceğinizi göz önünde bulundurun.
Büyük bir taşa yatıp gömüldüğünüzü düşleyin. Bu farklılığı tatmak istiyorsanız ve evinizin klasik görünümünden sıkıldıysanız taş devri dekorasyonu sizin için evinizi vazgeçilmez kılabilir. Nefes alan bir evin maliyeti biraz yüksek olacaktır ama taş devri dekorasyonu artık yeni moda!
Yorumlar (0)