banner516

banner470

banner452

banner449

banner481

banner472

Dijital dünya duvarlarınıza yansıyor

Rasch markası, yeni koleksiyonu Home Vision ile modern zamanların dinamik yapısını duvarlara yansıtıyor

DEKORASYON 19.07.2014, 11:10 18.07.2014, 16:14
Dijital dünya duvarlarınıza yansıyor
banner404
HANNAHOME'nin Türkiye temsilcisi olduğu Rasch markasının modern ve dijital dünyadan ilham alarak tasarladığı yeni koleksiyonu Home Vision, rengarenk ve hareketli duvar kağıdı seçenekleri ile dikkat çekiyor. 
Duvar kâğıdında trendleri belirleyen Rasch markasının yeni koleksiyonu Home Vision modern zamanların dinamik yapısını duvarlara yansıtıyor.
HannaHome'nin Türkiye temsilcisi olduğu Rasch markasının modern ve dijital dünyadan ilham alarak tasarladığı yeni koleksiyonu Home Vision, rengarenk ve hareketli duvar kağıdı seçenekleri ile dikkat çekiyor.
Rengarenk barkodların bulunduğu, QR kodların ve pop art desenlerin süslediği duvar kağıtları ile öne çıkan koleksiyonda, yaşam alanlarına aydınlık ve lüks dokunuşlar katacak desenlerden, ferah floral desenlere uzanan duvar kağıdı seçenekleri de bulunuyor.
Renk paletinden kırmızı, krem, siyah, bej, gri, Mavi, yeşil ve turuncu renklerinin kullanıldığı Home Vision koleksiyonu, çağımızın renkli ve dinamik dünyasını yaşam alanlarına yansıtmak isteyenler için…
Yorumlar (0)