Tapuya kalite belgesi

GAZİPAŞA Tapu Müdürü Erol Taşdemir, TSE-ISO-EN 9000-9001 kalite belgelerini aldıklarını açıkladı.

Tapuya kalite belgesi
banner404
Gazipaşa Tapu Müdürlüğü, Türk Standartları Enstitüsü’nden (TSE) 2 ayrı Kalite Yönetim Belgesi (TSE-ISO-EN 9000-9001) almaya hak kazandı. Antalya Tapu Kadastro Bölge Müdürlüğü’ne bağlı, aralarında Gazipaşa Tapu Müdürlüğü’nün de bulunduğu il ve ilçelerdeki 21 Tapu Müdürlüğü’ne verilen kalite belgesi, kurumların daha emin adımlarla hizmet etmesini sağlayacak. TSE-ISO-EN 9000-9001 belgelerini almanın halkı gururunu yaşayan Tapu Müdürü Erol Taşdemir, bu belgeleri almada Müdür Yardımcısı Zafer Çapur ve tüm Tapu Müdürlüğü personellerinin büyük emeği olduğunu ifade etti. Müdür Taşdemir, “Tapu Müdürlüğü olarak, Sürekli Kurumsal Gelişim Projesi(SKGP) projesi kapsamında kaliteli bir yolculuğa çıkmış ve ilk adımını atmış olan kurumumuz, tüm çalışmalarında sürekli iyileştirme felsefesini benimsemiştir. Proje adından da anlaşılabileceği üzere, kurum kalitesinin sürekli iyileştirmelerle geliştirilmesidir. Kalite konusunda kurum adına daha fazla ne yapabiliriz felsefesinden yola çıkarak, kurumun yeni yüzünün oluşturulmasına katkıda bulunan vizyona ulaşmak için, kalite kapsamındaki ödevlerimizi, yaptıklarımızı ve kaliteyle ilgili gündemleri sıcak tutmak niyetiyle yola çıkmış bulunmaktayız” dedi.
HİZMETTE KALİTE FARKI
Tapu Müdürlüğü’nün kalite politikasını anlatan Müdür Taşdemir, “Mülkiyet verilerinin bilgi sistemi ortamında sunulmasını, mülkiyetle ilgili sorunların bitirilmesini, devlete ve vatandaşlara ait gayrimenkullerin envanterinin elde edilmesini ve vergi kayıtlarının önlenmesini sağlayacağız. Hizmet verilen vatandaş ve kuruluşların memnuniyetini ön plana çıkaran bir kalite yönetim sistemi anlayışıyla hizmette kalite ve süreklilik sağlayacağız” diye konuştu. 
MEMNUNİYET ARTACAK
Büyük çabalar sonucu kazanılan kalite belgeleriyle, müşteri memnuniyetini arttırmayı, çalışma memnuniyetini arttırmayı, maliyetlerin azaltmayı, kalite bilinci oluşturmayı ve kurumlaşmayı sağlamayı hedeflediklerini belirten Taşdemir, “Şimdiye kadar olduğu gibi bundan sonra da, görev ve hizmetlerin gerçekleştirilmesinde ulusal ve uluslararası standartlar uyulacaktır. Hizmet kalitesinin yükseltilmesi ve verimliliğin arttırılması için bilimsel ve teknolojik gelişmeler takip edilerek, yeniliklerin kuruma zamanında transferi sağlanacaktır. Kurumumuzca verilen kamu hizmetinde, mesleki etik ilkelerine uygun davranılacaktır. Çevre bilincinin oluşturulması, korunması ve geliştirilmesi için kurumumuzca katkı sağlanacaktır” dedi. 

Güncelleme Tarihi: 26 Aralık 2012, 20:02
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner495

banner516

banner470

banner452

banner449

banner518

banner481

banner472

banner479