banner468

'Partimde çok mutluyum'

Avsallar Belediye Başkanı Hüseyin Enver Görgülü, yaptığı yazılı basın açıklamasında "Hiç bir zaman Adalet ve Kalkınma Partisi'ne geçtiğim için pişman olmadım, pişman da olmayacağım" dedi

'Partimde çok mutluyum'

Avsallar Belediye Başkanı Hüseyin Enver Görgülü, yaptığı yazılı basın açıklamasında "Hiç bir zaman Adalet ve Kalkınma Partisi'ne geçtiğim için pişman olmadım, pişman da olmayacağım" dedi

01 Kasım 2010 Pazartesi 00:00
'Partimde çok mutluyum'
banner404
 - Mustafa ADIYAMAN 
GÖRGÜLÜ'NÜN açıklaması şöyle: "Ben Başbakanıma da saygılıyım, il başkanıma da saygılıyım, ilçe başkanıma da saygılıyım. Partimin tüm üyelerine de saygılıyım. Ve partimin hiçbir üyesini üzmeyeceğim, üzmek de istemiyorum. Çünkü 29 Mart yerel seçimlerinde Milliyetçi Hareket Partisi'nden aday olduğumda eşim Fatma Görgülü AK Parti’nin bir üyesiydi ve üyesi olmaya devam etti. Ben Milliyetçi Hareket Partisi'nden aday oldum, eşim AK Parti üyesi olmaya devam etti. Aradan bir yıl kadar bir süre geçti. Partime geri döndüm. Partime geri döndüğüm için de mutluyum. İnsan nerede huzur bulursa, nerede çalışmak isterse orada mutlu olur. Geçmişte AK Partili’ydim, AK Parti'de de çalışmak bana gurur veriyor. Çünkü MHP’de mutlu değildim. Adalet ve Kalkınma Partisi olarak hiçbir kimseye laf ettirmem. Laf edenler her zaman karşılarında beni bulurlar. Bazı kişiler, şahsi çıkarlarını düşünerek beni yıpratma politikası içerisine girmişlerdir. Beni zor duruma düşürmeye çalışan bu kişiler daha önce maddi kazanç uğruna Avsallar’ın geleceğini satmış kişilerdir. Tabi bu kişiler geçmişte de bunu yaptılar, şimdi de yapıyorlar, yapmaya da devam edeceklerdir. Beni hiç bir güç inandığım davamdan vazgeçiremez. Ben sonuna kadar davamın peşindeyim ve peşinde olacağım. 
Çevremde kendine göre bir yol çizmiş bazı kişiler var. O kişiler bazı basın organlarını arayarak yıpratma politikalarına girişmektedir.
Benim muhaliflerimin veya bana karşı olan gruplar, yaptığım hizmetleri hazmedemiyorlar. Mesela yıllardır cenaze aracı yoktu, cenaze aracı aldık. Vatandaş, cenaze aracını almadan önce "Türkler’den, Okurcalar’dan cenaze aracı geliyor" şeklinde bize sitem etmişlerdi. Biz de buna istinaden hemen cenaze aracı aldık. İnşallah Allah izin verirse ayın 7’sinde Zabıta Müdürümüzün düğününü yeni düğün salonunda yapacağız. 10 yıldan beri iskelet şeklinde bekleyen düğün salonunu yaptık, bitirdik. Düğün yapmaya elverişli bir salon haline getirdik. Gelinlikler çamur olmayacak dedik, artık sözümüzün arkasındayız. Halkımızın hizmetine sunuyoruz. Bizim davamızda kendimize yönelik bir menfaat yoktur. Vatandaşımızın lehine yapabildiğimizi sonuna kadar yapacağız. Yine biz çalışmaya devam edeceğiz. 
Sabırlar’dan Avsallar’a bağlanan Aydılın yolunda çalışmalar tüm hızla devam ediyor. Yol genişletildi. Önümüzdeki yıl Allah nasip ederse çakıllaşma işlemi yapılacak, diğer yıl ise asfaltlama yapılacak. Yapılan yolun amacı ise Avsallar içerisinden geçen büyük bir yol ve bu yol ile Avsallar halkını bir nebze olsun rahatlatacaktır. Yine sözümüzün bir tanesi ise otel yapılabilecek alanlara otel yaptırmaktı. Mesela Arabella otel yapıldı. Özkaymak Otel temel atıyor. İncekum Orman Kampı turizmin hizmetine sunuluyor. Elimizde turizm alanı yapılacak 6 tane alan vardı, bunlardan 3 tanesi devreye girdi. Otellere çatı katları izinlerini aldık, ne için? Avsallar esnafının yüzünün biraz gülmesi için. Avsallar esnafına katkı sağlasın. Esnaflarımızın sorunlarını dinlediğimizde esnaflarımız bize otel kapasitesinin yükseltilmesi hususunda bizden yardım talep ettiler. Biz de onların isteklerine karşılık olarak 3 turizm alanını devreye soktuk. Bu sebeplerle gözü korkan muhaliflerin yapılan hizmetleri çekemedikleri söz konusudur. Bizim yaptığımız hizmetleri sayarak bitiremeyeceğiz. Muhalefetim beni partimle karşı karşıya getirmeye çalışıyor. Ben partimle karşı karşıya gelmem. Yaptığım hizmetlerden gözü korkan muhalifler paniğe düştüler. Partim ile beni karşı karşıya getirmeye çalışıyorlar. Ben partimde mutluyum, partim bana destek veriyor. Adalet ve Kalkınma Partisi'ne gelmemiş olsaydım, beni daha zor günler bekliyordu. Adalet ve Kalkınma Partisi'ne geldiğim için mutluyum. Her zaman destek veriyor. Destek vermeye de devam edecek. Kimse beni partimle karşı karşıya getirerek hizmet vermemi engelleyemeyecek. Bunların tek hedefleri var, beni partimle karşı karşıya getirerek hizmet vermemi engellemek.
Evet, muhalefete sesleniyorum. Gelin birlikte hareket edelim, Avsallar için çalışalım. Gelin Avsallar’ın sorunlarını çözelim. Bugün Avsallar’a yapılması planlanan Çöp tesisine geçmişteki siyasetçiler imza attı. Ama biz imza atmadık. Başta Mevlüt Çavuşoğlu’na teşekkür ediyorum. Çöp tesisinin Türkler'e yapılması için Çevre Bakanlığı ile girişimler var. Mevlüt Çavuşoğlu da Avsallar'a destek veriyor. Neden destek veriyor? Çünkü Avsallar’da AK Parti iktidarda. Adalet ve Kalkınma Partisi kendi partisindeki kişileri zor duruma düşürmez. Vatandaşı zor duruma düşürmez. Vatandaşın istemediğini yapmaz. İstemediği tesisi o bölgeye yapmaz. Uygun yere yapar. Bu şekilde yapmakla da vatandaşın gönlünü kazanır. 
Bugün itibari ile baktığımda bizim tek hedefimiz var. Alanya il olma peşinde, Avsallar da ilçe olma peşinde, muhalifler neyin peşinde? Ahmet’in, Mehmet’in partisinin peşinde. Milliyetçi Hareket Partisi’nde olmam bana bir şey kazandırmaz. Burada bazı kitleler, bazı çevreler Yusuf Akdemir ve Şerif Kaya’dan intikam almak için beni kullanmaya çalıştılar. Ben buraya intikam almaya gelmedim. Ben buraya hizmet vermeye geldim. Avsallarda tarım %5’lerde, fakat Türkler'de %70’lerde, Konaklı’da tarım %80’lerde, Okurcalar’da tarım  %80’lerde. Bugün Avsallar'a baktığımızda tarım %5’lere düşmüş. Tek hedefimiz var, Avsallar'da tarım ve turizmi aynı anda geliştirmek. Geliştirmek için de çalışmamız gerekiyor. Daha geçen gün Turizm Bakanlığı’ndan geldiler, ormanlık bölgelerde golf alanları baktık, spor sahaları için yer baktık, en az 7-8 yerde spor sahası olabilecek yerler tespit ettik. Ne için? Kış turizmini geliştirmek için. Kimin için? Avsallar halkı için. Fakat bu çabalardan gözü korkan muhalifler hakkımızda dedikodu yaparak, "AK Parti’ye geçtiğine pişman oldu" gibi yalanlar söyleyerek beni partimle ters düşürmeye çalışıyorlar. Amaç gelecekte kendilerine menfaat sağlamak. Bu insanlar Avsallar’ı düşünmüyor. Bu insanlar kendi menfaatlerini düşünüyorlar. Muhalefetin düşüncesi ne biliyor musunuz? Düğün salonu yapılıyor. Aman yapılmasın! Gelecekte H. Enver Görgülü’yü desteklerler, cenaze arabası alındı. Alınmasın! Gelecekte Görgülü'yü desteklerler. Avsallar’a oteller yapılıyor. Otellere çatı katları yapılıyor. Avsallar'a yeni yollar yapılıyor. Aman yapılmasın! Aman gelecekte Görgülü’nün arkasından giderler. Karaçaltı yolu yapıldı. Aman yapılmasın! Gerekirse mahkemeye verelim düşüncesini gütmektedirler. Bana zarar verdiklerini düşünüyorlar fakat Avsallar’a zarar verdiklerini düşünmüyorlar. Görgülü iş yapamasın ki, gelecekte Görgülü’yü yıkalım. 
Maksadımız çalışmak, maksadımız Avsallar halkının refahını sağlamak. Biz geçtiğimiz 2 sene içerisinde hem belediyenin borcunu ödemekteyiz, hem de Avsallar’a hizmet vermekteyiz. Vatandaşın isteklerini yerine getiriyoruz. Şunu da söylemek istiyorum. Görgülü’nün yaptığı hizmetleri çekemeyen bazı Avsallar hainleri kendilerine yön bulmaya çalışıyorlar. Takdir Avsallar halkının. Ben kanımın son damlasına kadar partimde kalacağım için mutluyum. Partimde kalıp çalışmaya, hizmet vermeye devam edeceğim. Adalet ve Kalkınma Partisi diğer partilerden daha gururlu, daha farklı bir partidir. Geçmişte de AK Partili olarak Başbakanımdan, il başkanımdan, ilçe başkanımdan, milletvekillerimden, bakanlarımdan bana verecekleri her türlü emirleri doğrultusunda hizmet vermeye devam edeceğim. Hizmet sunmaya devam edeceğiz. Belediye başkanlığım süresince kanımın son damlasına kadar çalışıp hizmet vermeye devam edeceğim. Şunu da bilsinler ki; Adalet ve Kalkınma Partisi onurlu bir partidir. Tüm Avsallar halkına teşekkür ediyorum."


DİM WEB TV UYGULAMASINI İNDİRDİNİZ Mİ?

Haberleri ve canlı yayınları ile gündemi belirleyen
Alanya'nın yeni nesil televizyonu DİM WEB TV izlemek artık çok kolay. 

Samsung, LG vb android telefonlar için Google Play Store'dan
iPhone telefonlar, iPad ve iPod'lar için AppStore'dan indirebilirsiniz.
İyi Seyirler.


banner355
Son Güncelleme: 26.09.2012 19:25
Anahtar Kelimeler:
partimde çok mutluyum
Yorumlar
Avatar
Adınız
Yorum Gönder
Kalan Karakter:
Yorumunuz onaylanmak üzere yöneticiye iletilmiştir.×
Dikkat!. Suç teşkil edecek, yasadışı, tehditkar, rahatsız edici, hakaret ve küfür içeren, aşağılayıcı, küçük düşürücü, kaba, müstehcen, ahlaka aykırı, kişilik haklarına zarar verici ya da benzeri niteliklerde içeriklerden doğan her türlü mali, hukuki, cezai, idari sorumluluk içeriği gönderen Üye/Üyeler’e aittir.

banner452

banner457

banner449

English Russian

banner459

banner381

banner344

banner386

banner349