Kemer Belediyesi'nden altyapı atağı

Kemer Belediyesi, ilçenin dört bir yanında altyapı, yol ve kaldırım çalışmalarına devam ediyor. Başkan Gül, "Kemer'imizi daha modern hale getirmek ve sonbahar kış sezonuna hazırlamak için gece gündüz tam kadro çalışıyoruz" dedi.

Kemer Belediyesi'nden altyapı atağı
banner404

KEMER Belediyesi Fen İşleri Müdürlüğü tarafından gerçekleştirilen altyapı, yol ve kaldırım çalışmaları ilçenin dört bir yanında devam ediyor. Çamyuva Mahallesi Hürriyet Caddesi'nde yapılan geniş çaplı çalışmalarla cadde yeniden doğdu ve turizme daha yakışır hale geldi. Caddedeki kavşak çalışmalarında da son aşamaya gelindi.

KALDIRIM VE PARKE

Kemer Belediyesi Fen İşleri Müdürlüğü'nün Yat Limanı çevresindeki caddelerde yaptığı kaldırım çalışmaları devam ederken, Arslanbucak Mahallesi'ndeki Anka Evleri çevresi parke döşeme çalışmaları tamamlanma aşamasına geldi.

KUZDERE'DE CADDELER GENİŞLİYOR

Belediye ekiplerinin Kuzdere Mahallesi'nde yaptığı çalışmalar ise 3 koldan devam ediyor. Mahallenin ana arterlerinde yol genişletme çalışması yapılırken, Dere Caddesi'nde de yol açma ve parke çalışması gerçekleştiriliyor. Hacı Mehmet Saygın İlkokulu'nun etrafına ise yeni kaldırımlar kazandırılıyor.

ULUPINAR CADDELERİ YENİLENİYOR

Fen İşleri Müdürlüğü ekipleri tarafından Kemer'in gözde turizm bölgelerinden biri olan Ulupınar Mahallesi merkez mevkisindeki sokaklarda yapılan parke taşı döşeme çalışmaları da tam gaz devam ediyor.

GÜL: HALKIMIZIN EMRİNDEYİZ

Kemer Belediye Başkanı Mustafa Gül, "Kemer'imizi daha modern bir hale getirmek ve sonbahar kış sezonuna hazırlamak için tüm kadromuzla ve tam kapasite çalışıyoruz. Gece, gündüz, soğuk, sıcak demeden halkımızın emrinde ve hizmetindeyiz. Beldibi'nden Çıralı'ya kadar ilçemizin tüm altyapı, yol, kaldırım eksiklerini gidereceğiz" dedi.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner516

banner470

banner452

banner449

banner481

banner472

banner479