Doğanoğlu, Konyaaltı’nda çalışmalara başladı

AK Parti Konyaaltı Belediye Başkan Adayı Gaye Doğanoğlu seçim çalışmalarına başladı. Doğanoğlu esnafla bir araya gelerek, sorunları dinledi.

Doğanoğlu, Konyaaltı’nda çalışmalara başladı
banner404

AK Parti'den “Konyaaltı’nın bir Gaye’si var” sloganıyla seçim kampanyasını başlatan Doğanoğlu, AK Parti Konyaaltı İlçe Başkanı Ramazan Erçin ve Konyaaltı meclis üyeleriyle birlikte esnaf odalarını ziyaret etti. İlk olarak Antalya Otobüsçüler Odası’nda Oda Başkanı Yasin Aslan ve ulaşım esnafıyla bir araya gelen Doğanoğlu, Konyaaltı ile ilgili projelerini anlattı.  AK Parti Konyaaltı adayı Doğanoğlu, daha sonra Berberler Odası’nı ziyaret etti. Oda Başkanı Yüksel Uzun’dan berber esnafının sorunlarını dinleyen Doğanoğlu, berber esnafı için büyük bir sorun olan ‘hafta tatili’ konusuyla ilgili çalışma yapacaklarını söyledi. Antalya Kuaförler ve Manikürcüler Odası’nı da ziyaret eden Gaye Doğanoğlu, Oda Başkanı Tolgahan Demir’den kuaförlerin sorunlarıyla ilgili bilgi aldı. Oda Başkanı Demir ve yönetim kurulu üyelerine projelerini anlatan Doğanoğlu, “5 yılda bir ziyaret eden belediye başkanı değil, esnafla sürekli iletişim halinde olan, esnafın sorunlarıyla dertlenen bir belediye başkanı olacağım” dedi. 
'PROJELERİMİZİ TEK TEK HAYATA GEÇİRECEĞİZ'
Gaye Doğanoğlu’nun seçim çalışmaları kapsamında ziyaret ettiği kurumlardan birisi de Antalya Ticaret İl Müdürlüğü oldu. Ticaret İl Müdürü Seval Yasak Dizerkonca ile kadın kooperatifleri üzerine sohbet eden Doğanoğlu, “Üreten kadınları desteklemek, kadınları ekonomik hayata dahil etmek ve genç kadınlarımıza istihdam sağlamak için farklı projelerimiz var. Seçilmemiz halinde bu projelerimizi tek tek hayata geçireceğiz” diye konuştu. 

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner516

banner470

banner452

banner449

banner481

banner472

banner479