Alanya'da sahillerde kaçak yapı ve işgale son

Alanya Belediyesi sahillerde bulunan kaçak yapıları bu sabah iş makinaları ile yıktı 

Alanya'da sahillerde kaçak yapı ve işgale son
banner404

KAÇAK yapı ve işgale asla taviz vermeyeceklerini belirten Belediye Başkan Yardımcısı Mehmet Kula, ‘Geçtiğimiz dönemlerde de sahillerde  vatandaşlarımızın rahatı ve huzuru için kaçak yapıları yıktık. Bugünde aynı mücadelemizi sürdürüyoruz’’ dedi.  Alanya Belediyesi sahillerde kaçak yapılarla ilgili mücadelesini sürdürüyor. Bu sabah Alanya Belediyesi Zabıta Müdürlüğüne bağlı görevliler sahillerde  bulunan kaçak yapıları iş makinaları yıktırdı. Zabıta ekipleri ayrıca işletme sahiplerini uyararak plajlarda bulunan platformları kaldırdı. 

KAÇAK YAPILAR  İŞ MAKİNALARI İLE KALDIRILDI

Bu sabah yapılan denetim ve yıkımlarla sahillerin boşaltıldığı belirten Alanya Belediye Başkan Yardımcısı Mehmet Kula, ‘’Öncelikle halka açık alanlarda yapılan işgallere taviz vermeyeceğiz. Dün akşam işletme sahiplerine uyarılarda bulunduk. Bu sabah zabıta müdürlüğümüze bağlı ekipler Alanya merkez ve mahallelerde sahilleri denetliyor. Yapılan denetimlerde vatandaşlarımızın denize girdiği alanları işgal eden yapılar ve platformlar iş makinaları ile kaldırıldı. Alanya Belediyesi olarak kaçak yapı ve işgallere geçmişte olduğu gibi bundan sonrada taviz vermeyeceğiz’’ dedi.

Güncelleme Tarihi: 12 Temmuz 2018, 15:37
YORUM EKLE
YORUMLAR
Duyarli vatandas
Duyarli vatandas - 9 ay Önce

Alanya Gullerpinari mah. cimen otel karsisinda bulunan 2 no.lu plaj onundeki halk için konulmus dusluga 2 no.da bulunan sezlong kiralayan ve sözde sahilde hizmet veren sahislarca hasar verilmis ve daha onceki yillarda bu duslugun hemen önünde bulunan beyaz pvc belediye nin halk için koymuş oldugu kabini de bu 2 nolu da bulunan sahil cafe nin sag duvarina çekip ustune kilit atip kendi sahsi esyalarini koyarak kullanim disi birakarak halki kendi ucretli ve uzeri kilitli kabin ve dusluga muhtaç etme cabasi sergilediklerini gozlemledim lütfen plajlarin birilerinin cepleri icin degil halka hizmet verebilmesi için gerekli islemlerin gerçekleştirmesini arz ederim.

Vatandas
Vatandas - 9 ay Önce

Konaklı Mahallesi'ndeki barakalarada bı el ararsınız herhalde

Mustafa Gürün
Mustafa Gürün - 9 ay Önce

Alanya'da kaldırımlardan rahatça yürümek imkansız motorların yolu ve park alanından kurtarılması lazım ayrıca elektrikli bisiklet ve normal bisiklet yollarının kaldırılması gerektiğini düşünüyorum kısaca kaldırımlarda ki can güvenliği saglanmali

ismail karakuş
ismail karakuş - 9 ay Önce

sayın yetkililer obasahili işgal altında onmetrede bir büfe vatandasa denize gireçek yer brakmamışlar..nerde yetkililer..

SIRADAKİ HABER

banner528

banner516

banner470

banner452

banner449

banner539

banner518

banner481

banner472

banner479