banner516

banner470

banner452

banner449

banner481

banner472

8 Ağustos 2014 günlük burç yorumu

8 Ağustos 2014 burcunuz ne diyor?

BURÇ YORUMLARI 08.08.2014, 09:34 08.08.2014, 08:35
8 Ağustos 2014 günlük burç yorumu
banner404

 KOÇ BURCU (21 Mart - 19 Nisan)

Duygu ve mantık dengenizi kurmak için üstün bir çaba gösteriyor ve çevresel koşullarınızdan taviz vermek istemiyorsunuz. Bugün değişik kişilerle konuşmaktan hoşlanabilirsiniz. Duygusal güvene ihtiyacınız var fakat bunu etrafınızdaki kişilere belli etmekten çekiniyorsunuz.
BOĞA BURCU (20 Nisan - 20 Mayıs)
Bugün dengeli davranmaya yönelmeli ve kazançlarınızı arttırma konusunda istediğiniz başarıyı elde etmelisiniz. Güvenli bir yaşam isteği içindesiniz. Sistemli düşünerek, kazançlarınıza yeni bir şekil verebilirsiniz. Gerekli kişilere ulaşmayı denemelisiniz.
İKİZLER BURCU (21 Mayıs- 21 Haziran)
Size gelen teklifleri anında değerlendirmek istiyorsunuz. Fakat bunları yaparken, bazı şeyleri gizleme ihtiyacı içindesiniz. Kendi gücünüzü ispat etmek için, başlattığınız mücadelenin içinde olmaktan büyük bir zevk alıyorsunuz. İsteklerinizin ilgi görmesi son derece hoşunuza gidiyor.
YENGEÇ BURCU (22 Haziran- 22 Temmuz)
Evinizle ilgili değişiklikler yaşamak istiyorsanız, hemen uygulamalısınız. Çocuklarınızla ilgili güzel aktiviteleri, evinizin sınırları içinde yapmaktan keyif alacaksınız. Yaklaşımlarınız sessiz ve sakince olacak. Boyun kaslarınız gergin dikkatli olun.
ASLAN BURCU (23 Temmuz - 22 Ağustos)
Harcamada sınır tanımıyorsunuz. Bugün, planladığınız işler için yüklü bir bütçeye ihtiyacınız olacak. Düşündüğünüz şeyleri gerçekleştirmek uğruna borçlanabilirsiniz. Çevrenize iyi niyetle yaklaşmanız, her zaman olumlu sonuç vermiyor.
BAŞAK BURCU (23 Ağustos - 22 Eylül)
Maddi konularınıza akıllıca yorumlar getiriyor ve iletişim konusunda başarılı kompozisyonlar çiziyorsunuz. Girişimciliğinizi farklı konular üzerinde de denemek istiyorsunuz. Bugün, riskler konusunda dikkatli olmalısınız.
TERAZİ BURCU (23 Eylül - 22 Ekim)
Karşı cinsin üzerinizdeki etkisini inkar etmeyin. Duygusal yönlerinizi ortaya çıkaran sosyal çalışmalar içine girecek ve uzun zamandır beklediğiniz performansı yakalayacaksınız. Karşıt fikirli insanları ikna etmeniz kolay olacaktır.
AKREP BURCU (23 Ekim - 21 Kasım)
Çevrenizde farklı olmayı başarıyorsunuz. Yaşadığınız alınganlıkların temelinde; kendi düşüncelerinizden kaynaklanan egoistlik yatmaktadır. Ay; çevrenizde iletişim kurarken, duygusal davrandığınız için bazı kayıplar olabileceğini vurguluyor.
YAY BURCU (22 Kasım - 21 Aralık)
Bir iş projesi gündemde olacak. Sezgilerinizin sizi yanıltmadığından emin olabilirsiniz. Çevrenizle işbirliği içinde olacağınız bir gün. Bazı paslaşmalar sonunda günün ilerleyen saatlerinde istediğiniz ortamı yakalıyorsunuz. Sevdiğiniz birinin sağlık sorunu gündeme gelebilir.
OĞLAK BURCU (22 Aralık - 19 Ocak)
Bugün değişik insanlar sizi etkileyebilir ama bunu aşk olarak algılamayın. Yani her gün yeni bir beraberlik sizi yıpratabilir. Eğer, süregelen bir ilişkiniz varsa eşinizle aranız açılabilir. İş arkadaşlarınızı kendiniz için kullanmaya çalışıyorsunuz, ama sınırı aşmayın ve çok belirgin bir hale getirmemeye çaba gösterin. 
KOVA BURCU (20 Ocak - 18 Şubat)
İçinizdeki enerjiyi desteklemek zorundasınız. Kişisel özelliklerinizi sergileyebileceğiniz özel günlerden biri. Temkinli hareket ederek, her şeyi önce karşı taraftan beklemelisiniz. Bilinçaltınızda yapılandırdığınız olayları yeniden gözden geçirmek için, elinize geçecek fırsatları kullanmalısınız.
BALIK BURCU (19 Şubat - 20 Mart)
Duygularınızı paylaşırken yaşayacağınız zorluklar karşısında güçsüz hissedebilirsiniz. İyi niyetle konuştuğunuz halde, karşınızdakilerin sizi anlamaları zorlaşabilir. Bugün, maddesel konulara daha çok ağırlık vererek, yaşantınız rahatlatacak koşulları gözden geçirmelisiniz.
Yorumlar (0)