banner516

banner470

banner452

banner449

banner481

banner472

banner479

6 Ağustos 2014 günlük burç yorumu

6 Ağustos 2014 burcunuz ne diyor?

BURÇ YORUMLARI 06.08.2014, 01:28 06.08.2014, 00:30
6 Ağustos 2014 günlük burç yorumu
banner404

 KOÇ BURCU (21 Mart - 19 Nisan)

Duygusal konularda patlamalar yaşayacağınız özel günlerden biri. Partnerinizle aranızda önlemeyen bir çekim söz konusu. Fakat duygularınızı anlamak çok zor. Bugün kıskançlığınızı bastırmak zorundasınız. Sosyal yaşamın renkli yönü, birlikteliğinizi olumsuz etkileyecektir.
BOĞA BURCU (20 Nisan - 20 Mayıs)
Yenilikçi davranışları kolay benimseyen bir yapınız yok fakat, bugün olaylara kısa sürede uyum sağlamaya çalışmalısınız. Yaptığınız her türlü çalışmaya, yaratıcılığınızı aktararak kendinize özgü davranışlar sergiliyorsunuz. İmajınızla ilgili değişim süreci içindesiniz.
İKİZLER BURCU (21 Mayıs- 21 Haziran)
Bugün, yaşlı kişilerin yardımına koşabilirsiniz. Derin düşüncelerin insanı olmanıza rağmen, fazla sorumluluk aldığınız zaman, aniden her şeye sinirlenebiliyorsunuz. Güçlü kişiliğiniz; birçok sorunu da beraberinde getiriyor. Duygusal sorunlarınızı kafanıza çok takıyorsunuz.
YENGEÇ BURCU (22 Haziran- 22 Temmuz)
Olayları çok fazla irdeliyorsunuz. Bugün, bilinçaltınızın yoğunluğuna 'dur' demelisiniz. Mesleki konumlarınızın size sağlayacağı avantajlardan faydalanmalısınız. Sizden daha yaşlı kişilerin desteğini alacaksınız.
ASLAN BURCU (23 Temmuz - 22 Ağustos)
Bugün daha fazla çalışmaya eğilimlisiniz. Kendinizi belli bir düzene aitmiş gibi görmeniz, iş disiplininizi arttırıyor. Duygusal ilişkilerinizde isteklerinizi yeniden belirlemelisiniz. Çok gerginsiniz. Bugün konulara sabit bakmanızda yarar var.
BAŞAK BURCU (23 Ağustos - 22 Eylül)
Ailenizin isteklerini hissedebileceğiniz bir gün. Annenizin aykırı fikirleri aklınızı karıştırabilir. Duygusal yaşamınızla ilgili konuları ailenizle paylaşmak zorunda kalabilirsiniz. Bugün, fikirlerinizi ateşli bir şekilde savunuyorsunuz.
TERAZİ BURCU (23 Eylül - 22 Ekim)
Duygusal ilişkilerinizin önemli olduğu bir gün. Partnerinizle ortak kararlar alacak ve kendinizi mutlu edecek aktivitelerin planlarını yapabilirsiniz. Birlikte yeni keşifler yapmak istiyorsanız, uygun bir gün seçmiş bulunuyorsunuz. Cazibeniz dikkat çekiyor.
AKREP BURCU (23 Ekim - 21 Kasım)
Bugün sosyal ilişkilerinize ağırlık vermek isteyebilirsiniz. Çevrenizdeki kişilere iyi niyetle yaklaşacak ve onların duygusal problemlerine çare bulmaya çalışacaksınız. Hedeflerinize yaklaşırken, çevrenize kendinizi sevdirmeyi iyi biliyorsunuz.
YAY BURCU (22 Kasım - 21 Aralık)
Kendinizi sınamalı ve özel düşüncelerinizi kendinize saklamalısınız. Sezgilerinizin sizi yönlendirmesine izin veriyor ve ayrıca ruhsal dengeniz için, olaylara mantıklı bir yorum getirmek istiyorsunuz. Sabırlı olun, sonuç olumlu olacaktır.
OĞLAK BURCU (22 Aralık - 19 Ocak)
Sevgilinizden alacağınız haberler sizi heyecanlandıracak. Bu haberler sayesinde, sevdiğinizle bir araya gelebilir ve geleceğinizi ilgilendiren konularda, bazı önemli kararlar alabilirsiniz. İşyerinde yaşanan pürüzleri gidermek elinizde. Sert olmamaya özen göstermeli, başka fikirlere de kulak vermelisiniz. 
KOVA BURCU (20 Ocak - 18 Şubat)
Ortak paylaşım içinde olduğunuz kişilerle iletişim içinde olacağınız bir gün. Birilerinin sizi anladığını görmek ve duygu birliği içinde olmak sizi mutlu edecek. Bugün, yakın bağ içinde olduğunuz kişilerin sizden bir takım beklentileri olacaktır. Onlara yardım etmekte tereddüt etmemeniz, size manevi bir haz verecektir.
BALIK BURCU (19 Şubat - 20 Mart)
Cinsel enerjinizin güçlü olduğu bir gün. Karşı cinsle aranızda önleyemeyeceğiniz bir çekim gücü gelişebilir. Farklı davranış biçimleriniz, aile içinde birtakım yanlış yansımalara neden olabilir. Hak ettiğiniz kazançları elde edeceksiniz. Israrcı tutumunuzdan vazgeçmelisiniz.
Yorumlar (0)