banner516

banner470

banner452

banner449

banner481

banner472

24 Temmuz 2014 günlük burç yorumu

24 Temmuz 2014 burcunuz ne diyor?

BURÇ YORUMLARI 24.07.2014, 16:38 24.07.2014, 15:44
24 Temmuz 2014 günlük burç yorumu
banner404

 Koç burçları 

(21 Mart-19 Nisan)
Gün içerisinde evinizdeki uyumu, düzeni ayarlamak için hareket etmelisiniz. Hem yapmanız gereken işleri, hem de aile bireyleriyle ilgilenmeyi ihmal etmemelisiniz. Sorumlulukların canınızı sıkmasına izin vermemelisiniz. Gerekenleri yaptığınızda işinize, kariyerinize odaklanabilirsiniz.
Boğa burçları
(20 Nisan-20 Mayıs)
Yakın çevrenizdeki hareketlilik artacak. Kardeşiniz, kuzeniniz, akranlarınızla haberleşebilirsiniz. İşteki toplantılar, ziyaretler ya da telefonlar çoğalabilir. Pek çok kişiyi dinlemek, kendi fikirlerinizi ortaya koymak için istekli olabilirsiniz. Ticari faaliyetlerde bulunmak için de uygun şartlar oluşabilir.
İkizler burçları
(21 Mayıs-20 Haziran)
Bugün cebinizdeki paranıza sahip çıkmanız gerekecek. Masraflarınız artsa da satın alacağınız şeylerin gerçekten ihtiyacınız olup olmadığını tartmak durumundasınız. En iyisi alışveriş öncesi iyi bir liste yapmanız. Masraflarınızın ayarlamasını yapmazsanız maddi güvenliğinizi bozabilirsiniz.
Yengeç burçları 
(21 Haziran-22 Temmuz)
Gün içinde oldukça keyifli olabilirsiniz. Üzerinizdeki ağırlığı atıp kendinizi ortaya koymanın avantajını yaşayabilirsiniz. Pek çok kişinin ilgi odağı olabilirsiniz. Ancak kendinize zaman ayırmayı unutmamalısınız. Kişisel isteklerinizi ön plana almalı, başlamak için somut adımlar atmalısınız.
Aslan burçları 
(23 Temmuz-22 Ağustos)
Bugünü dinlenmeye ayırmalısınız. Yoğun çalışıyorsanız şartların sizden yana olmamasına üzülmemenizi öneririm. Sizin kontrolünüz dahilinde olmayan şeyler için öfkelenmemeli, sabırlı olmalısınız. Geri planda kalmak, olayların yatışmasını beklemek en iyisi olacak.
Başak burçları
(23 Ağustos-22 Eylül)
Sosyalleşebileceğiniz güzel bir gündesiniz. Arkadaşlarınızla alacağınız ortak kararlar, sizin de gelecek günlerinizi organize etmenize yarar sağlayabilir. Ajandanızı gözden geçirmek için fırsatları değerlendirmelisiniz. İçinde bulunduğunuz grup içinde kendinizi göstererek mutlu olabilirsiniz.
Terazi burçları
(23 Eylül-22 Ekim)
İşteki hedeflerinize yoğunlaşmanız gereken bir gündesiniz. Kariyeriniz ve hedefleriniz için ön planda olmanız gerekecek. Saygınlığınızı artırmanın yollarını kolayca bulabilirsiniz. Önemli insanlarla beraber olabilir, yöneticilerinizin dikkatini çekebilirsiniz. Fırsatları iyi değerlendirmelisiniz.
Akrep burçları 
(23 Ekim-21 Kasım)
Kendinizi geliştirebileceğiniz hareketli bir gündesiniz. Yakın ve uzak yerlerdeki tanıdıklarınız arasında mekik dokuyarak pek çok yeni şey öğrenebilirsiniz. Tanıştığınız yeni kişiler size farklı platformların kapılarını açacak. Fırsatları iyi değerlendirirseniz bunları işinizde, kariyerinizde kullanabilirsiniz.
Yay burçları 
(22 Kasım-20 Aralık)
Ortak paylaşımların artacağı bir gündesiniz. İster maddi, ister manevi konular olsun elinizdeki değerleri başkalarıyla paylaşmalısınız. Ancak borç, alacak gibi konularında daha dikkatli hareket etmelisiniz. Ödeme dengenizi bozmamanızı, ekonomik açıdan risk almamanızı tavsiye ederim.
Oğlak burçları 
(21 Aralık-19 Ocak)
İlişkilerinize önem vermeniz gereken bir gündesiniz. Karşınızdakilerle fikir ve duygu birlikteliği yakalamalısınız. Kendinize dönük hareket etmek yerine işbirliğine açık olmalısınız. Aksi halde eleştiri okları sizi bulacak. Birlikte hareket ettiğinizde ise enerjiniz artacak. Evliliğinizle, partnerinizle ilgilenmenizi öneririm.
Kova burçları
(20 Ocak-18 Şubat)
Bugün hızlı, pratik ve verimli olmayana özen göstermelisiniz. Detay gerektiren işler üzerinize kalabilir. Altından başarıyla kalkmak için iyi planlama yapmalısınız. Aynı zamanda sağlığınızı da ihmal etmemelisiniz. Gündelik rutinlerinizi gözden geçirmeli, hayatınızı organize etmelisiniz.
Balık burçları 
(19 Şubat-20 Mart)
Bugünü daha neşeli ve keyifli yaşayabilirsiniz. Kendinizi göstermek, yaptığınız işleri sergilemek için elinize geçecek fırsatları iyi değerlendirmelisiniz. Sanata, spora ya da kişisel hobilere yönelebilirsiniz. Hayatın tadını çıkarıp, daha estetik, uyumlu belki de romantik olabilirsiniz.


Yorumlar (0)