banner516

banner470

banner452

banner449

banner481

banner472

banner479

Karşınızdakinin sizden bir şeyler sakladığının 4 işareti

Bazen sevgilinizin sizden bir şeyler sakladığını düşünüyorsanız, şüphelerinizi cevaplayacak ipuçlarına ihtiyacınız var demektir

AŞK-İLİŞKİLER 20.08.2014, 18:25 20.08.2014, 17:26
 Karşınızdakinin sizden bir şeyler sakladığının 4 işareti
banner404
NE adar itiraz ederse etsin, asla gizleyemeyeceği bazı sinyaller var. İşte, karşınızdaki insanın sizden bir şeyler sakladığının 4 ipucu:
1- BOĞAZI KURUYORSA
Sizden bir şey saklamak onu sinirli bir insan haline getirir. Vücudu da buna bir tepki vererek panik durumuna geçer.
Araştırmalar, böyle bir durum karşısında yemek borusu kasları kasılmaya başladığı için boğazının kuruyacağını gösteriyor.
2- ONU YAKALAYIN
Konuşma esnasında çok fazla yutkunması, boğazını gevşetme isteğinden kaynaklanır. Bu gerçekleştiğinde hangi konuya değindiğine dikkat edin. Bu, size sırrının neyle ilgili olduğu konusunda ipucu verecektir.
3- ÇOK FAZLA DETAY VERİYORSA
Sevgiliniz size gün içinde nerede olduğu ve ne yaptığıyla ilgili tonlarca bilgi vermesi sizi yanıltmasın. İlk başta bunun sebebinin çok dürüst olması olduğunu düşünebilirsiniz. Ama asıl neden kendisini koruma isteği olabilir!
4- YANILMAYIN
Erkek arkadaşınız size bir şeyler anlatırken hikayeyi çok fazla detayla süslüyorsa, bunu bir uyarı işareti olarak algılamanız gerekebilir. Özellikle bir şey anlatırken birden durması, daha fazla detay bulmaya çalıştığının işareti olabilir. Düşünün, siz ona bir şey anlatırken, barmenin adı veya duvarların rengi gibi, çok fazla detaya giriyor musunuz? Hayır, çünkü böylesine önemsiz şeyleri aklınızda tutmuyorsunuz.
4- ELLERİ CEPLERİNDE DURUYORSA
Onun sizden bir şey sakladığından şüphelendiğinizde elleriyle ne yaptığına çok dikkat edin. Myers, insanın bir şey sakladığında ellerini görülmeyecek bir yere koyduğunu ya da vücudunun belirli yerlerinde dolaştırdığını söylüyor.
Örneğin konuşurken ellerini boynuna koyduğunda yanlış bir şey yaptığının bilinciyle kendisini rahatlatmaya çalışıyor, diyebiliriz.
Sizi yine de uyaralım. Bazı erkekler doğal olarak bir duvara yaslanıp durmayı tercih ederler. Bu, erkek arkadaşınızın da rahat olduğu bir pozisyonsa hemen onun yalancı bir erkek olduğu kanısına varmayın. Kısacası şüphelenmeden önce onu iyi tanıdığınızdan emin olun.
Yorumlar (0)