banner516

banner470

banner452

banner449

banner481

banner472

Yanmaktan bakın nasıl kurtuldular

Yanmaktan son anda kurtuldularKastamonu’da bir otomobil, henüz belirlenemeyen bir nedenle yanarken, içindeki aile yanmaktan zor kurtuldu.Yanmaktan son anda kurtuldular

SONDAKİKA 05.08.2014, 09:16 05.08.2014, 08:18
Yanmaktan bakın nasıl kurtuldular
banner404
TAŞKÖPRÜ ilçesinden Kastamonu’ya gelen Kerim Evrim Polat yönetimindeki otomobil, henüz belirlenemeyen bir nedenle seyir halinde alev aldı. Kısa sürede alev topuna dönen araçta bulunanlar canlarını zor kurtardı. Aile, gözleri önünde yanan araçlarını çaresiz bir şekilde izledi. Metal yığınına dönen araç, daha sonra çekici marifetiyle yoldan kaldırıldı. Kastamonu’da 5 yıldır doktor olarak görev yaptığını belirten Dr. Kerim Evrim Polat, şöyle konuştu: “Bayiden 2012 yılının Kasım ayında almış olduğum otomatik vites aracım henüz belirlenemeyen bir nedenle alev aldı.
Araçta annem, kız kardeşim ve 2,5 yaşındaki oğlum bulunuyordu. Aracım, kısa sürede alev topuna döndü. Canımızı zor kurtardık. Henüz sıfır almış olduğum ve daha 25 bin kilometredeki aracın, bakımını yetkili serviste yapmış olmama rağmen nasıl yanar anlamış değilim. Annem, kız kardeşim, çocuğum ve ben bu büyük travmayı yaşadık. 55 dakika itfaiye gelene kadar ormanın ortasında mahsur kaldık. Allah korudu, umarım başkalarının da başına gelmez.”
Sıfır aldığı aracın yanmasına anlam veremediğini ifade eden Polat, ilk aldığı zaman aracının arıza yaptığını ve bu yüzden servise giderek kontrol ettirdiğini belirterek şunları söyledi: “Arabamda üretim hatası olduğunu düşünüyorum. Bu yüzden daha önce yetkili firmadan, aracımın kusurunun araştırılarak değiştirilmesini talep ettim. Bu konuda bir muhatap bulamadım. Bu yüzden çok mağdur ve üzgünüm. İnsan hayatının bu kadar ucuz ve basit olmaması gerekiyor. Önemli olanın mal satış esnasındaki değerin, mal satıldıktan sonraki süreçte de devam etmesidir. Satılan ürünün her zaman arkasında durulması müşteri memnuniyetini artıracaktır.”
Dr. Polat, konu hakkında savcılığa suç duyurusunda bulunduğunu açıkladı. 
Yorumlar (0)