banner516

banner470

banner452

banner449

banner481

banner472

banner479

Vatandaşlar su tahliyesi yapan işçiye saldırdı

Bayrampaşa Forum İstanbul önünde yer alan alt geçitte 2 minibüs su altında kaldı. Su tahliyesi yapan ekiplere bir vatandaş tepki göstererek saldırdı

SONDAKİKA 03.08.2014, 13:00
Vatandaşlar su tahliyesi yapan işçiye saldırdı
banner404
BAYRAMPAŞA Forum İstanbul önünde yer alan alt geçitte 2 minibüs su altında kaldı. Su tahliyesi yapan ekiplere bir vatandaş tepki göstererek saldırdı.
Bayrampaşa Forum İstanbul önünde yer alan alt geçitte yaklaşık bir metre yüksekliğindeki su birikintisinde kalan otobüsün içerisindeki 15 yolcu da araçta mahsur kaldı. Yolcular, çevredeki vatandaşlarında yardımıyla kısa sürede tahliye edildi. İhbar üzerine olay yerine gelen itfaiye ekipleri, deniz botuyla olay yerine ulaşarak su tahliyesi başlattı ve ardından otobüsün kurtarılması içinde çalışma başlattı. Su tahliyesi yapan ekiplere bir vatandaş tepki göstererek saldırdı. İstanbul Büyükşehir Belediyesi Fen İşleri Müdürlüğü’ne bağlı çalışan işçi vatandaşın saldırısına maruz kaldı. Su içinde görevini yapmaya çalışan işçiye vatandaşın tekme ve tokatla saldırdığı görülürken çevredekiler bu durumu film izler gibi seyretti. Sudan çıkarak saldırgandan kaçmaya çalışan işçinin yüzü kanlar içinde kalırken duyarlı vatandaşların araya girmesiyle gerginlik sona erdi.
- SU İÇİNDE MAHSUR KALAN KADIN TAHLİYE SIRASINDA SUYA DÜŞTÜ
Bir minibüs sürücüsünün sular altında kalan alt geçitten geçmeye çalışması ve minibüsün sular içinde kalması kameralar tarafından saniye saniye görüntülendi. Su içinde kalan minibüsü kurtarmak için itfaiye ekipleri çalışma başlattı. İtfaiye ekipleri minibüs içerisinde kalan iki kişiyi tahliye ettiği sırada talihsiz bir olay yaşandı. İtfaiye ekiplerinin minibüs içerisinde bulunan kadını bota aldığı sırada bayan itfaiye erinin ellerinden kayarak suya düştü. Kadının suya düşmesi kameralar tarafından an be an kaydedildi. İtfaiye eriyle suya düşen kadını bot içinde bulunan diğer itfaiye ekipleri dışarı çıkardı. Sudan çıkarılan kadının ıslandığı görüldü. Su içerisinde kalan minibüs bir başka aracın yardımıyla çıkarıldı.
(İHA)
Yorumlar (0)