banner516

banner470

banner452

banner449

banner481

banner472

Tacizci bu kez baltayı taşa vurdu

Adana'da babasının dükkanına giden genç kız, yolda kendisine elle ve sözle tacizde bulunan kişiyi kebapçıdan aldığı şişle yaraladı. Taciz zanlısının durumu ağır

SONDAKİKA 06.08.2014, 14:14 06.08.2014, 13:17
Tacizci bu kez baltayı taşa vurdu
banner404
ADANA'DA babasının dükkanına giden genç kız, yolda kendisine elle ve sözle tacizde bulunan kişiyi kebapçıdan aldığı şişle yaraladı. Taciz zanlısının durumu ağır. Adana'da bir genç kız, yolda giderken kendisini sözle ve elle taciz eden bir kişiyi kebap şişiyle yaraladı.

"BABA, BU GENÇ BENİ TACİZ EDİYOR"

Olay, merkez Seyhan ilçesine bağlı Mirzaçelebi Mahallesi Obalar Caddesi'nde meydana geldi. İddiaya göre Meltem S. (22) isimli genç kız, Obalar Caddesi üzerinden babası Sadık S'nin çalıştığı mobilya dükkanına gitmek üzere yola çıktı. Genç kız, babasının çalıştığı iş yerine yakın bir yerde yanına gelen Sadık B. tarafından elle ve sözle tacize uğradı. Bunun üzerine babasının yanına koşan genç kız, "Baba, şu genç beni taciz ediyor" dedi. Bunun üzerine baba, sokağa çıkıp "Bir genç kızı taciz etmeye utanmıyor musunuz, niye böyle yapıyorsunuz. Ayıp oluyor, çekin gidin buradan" dedi.
KEBAP ŞİŞİ İLE YARALADI

Bunun üzerine Sadık B. babaya bıçak çıkartıp tehdit ederek üzerine yürüdü. Baba da bıçağı görünce kaçtı. Bu durumu gören Meltem S, dükkandan çıkarak yan taraftaki kebapçıdan, kebap şişini alıp Sadık B.'nin peşinden koştu. Sadık B.'yi ara sokakta yakalayan genç kız, kebap şişi ile yaraladı. Olayın ardından Meltem S. gözaltına alınırken, yaralı şahıs hastaneye kaldırıldı. Numune Eğitim ve Araştırma Hastanesi'ne kaldırılan yaralının durumunun ağır olduğu ve yoğun bakıma alındığı öğrenildi.

"NEDEN YARALADIĞIMI SİZE SONRA ANLATIRIM"

Meltem S. ise sağlık kontrolünden geçirildikten sonra adliyeye sevk edildi. Meltem S. sevk sırasında kendisini görüntülen basın mensuplarına, "Siz şaka mısınız? Neden yaraladığımı size sonra anlatırım" diye tepki verdi. Genç kız, çıkarıldığı mahkemede Denetimli Serbestlik Yasası kapsamında serbest bırakıldı.
Yorumlar (0)