Sokakta yaşayan yaşlı adam metruk binada ölü bulundu

Manavgat'ta uzun süredir sokaklarda yaşadığı ileri sürülen adam metruk bir binada ölü bulundu. 

Sokakta yaşayan yaşlı adam metruk binada ölü bulundu
banner404

EDİNİLEN bilgiye göre, Manavgat’ın Yukarı Hisar Mahallesi Antalya Caddesi üzerinde bulunan metruk binada bir kişinin hareketsiz yattığını gören vatandaşlar Manavgat Emniyet Müdürlüğü ve 112 sağlık ekiplerine bilgi verdi. Olay yerine gelen sağlık ekipleri yaptıkları kontrolde yaşlı adamın ölü olduğunu belirledi. 
Olayı ihbar eden İsmail Kiraz, çevrede inceleme yapan polise ölen şahsın 50 yıllık arkadaşı 68 yaşındaki Arif Varlı olduğunu söyledi. Kiraz, "Kendisi Kırıkkale’den hemşehrim olur. Emekli olduktan sonra o da benim gibi buraya geldi. Burada oğlu var, çocukları var. Ama hiçbirisi babalarını yanında istemedi. Yaklaşık 1 haftadır burada birlikte kalıyoruz. Birkaç gündür rahatsızlığı nedeniyle hastaneye gidip geliyordu. Akşam saat 21.00 sıralarında yatıp uyuduk. Sabah kalktım kaldırmak istedim ama öldüğünü gördüm" dedi. 
Arif Varlı’nın cesedi Cumhuriyet Savcısının olay yerinde yaptığı incelemenin ardından Manavgat Devlet Hastanesi morguna kaldırıldı. 

YORUM EKLE
YORUMLAR
baskent hastanesi onu bank ve hal kavsagi sevilen k.yemis onu bank
baskent hastanesi onu bank ve hal kavsagi sevilen k.yemis onu bank - 5 ay Önce

Bir evsiz genç adam var...psikolojisi bozuk...kendi kendine konuşuyor. ...basket hastanesi onu bankta ve hal kavsagi sevilen k.yemiş onu bankta ....neden belediye bakmıyor.?

SIRADAKİ HABER

banner528

banner516

banner470

banner452

banner449

banner540

banner518

banner481

banner472