banner516

banner470

banner452

banner449

banner481

banner472

banner479

Duran kalbi 3'üncü kez çalıştırılamadı

Ortaca dağlık bir arazideki çayda baygın bulunan 33 yaşındaki Barış İzmirlioğlu'nun duran kalbi 2 kez çalıştırıldı. 3'üncü kez duran kalbi tekrar çalıştırılamayan İzmirlioğlu'nun alnında, sırtında ve ayaklarında darbeye bağlı izler göze çarpınca cesedi otopsiye gönderildi

SONDAKİKA 15.08.2014, 13:52 15.08.2014, 13:03
Duran kalbi 3'üncü kez çalıştırılamadı
banner404
MUĞLA'nın Ortaca İlçesi'nde, dağlık bir arazideki çayda baygın bulunan 33 yaşındaki Barış İzmirlioğlu'nun duran kalbi 2 kez çalıştırıldı. 3'üncü kez duran kalbi tekrar çalıştırılamayan İzmirlioğlu'nun alnında, sırtında ve ayaklarında darbeye bağlı izler göze çarpınca cesedi otopsiye gönderildi.
Okçular Mahallesi Marmarlı Mevkii'ndeki dağ evinde yaklaşık 2 aydır yalnız yaşayan Barış İzmirlioğlu'nu ismi öğrenilemeyen bir çoban dün saat 19.30 sıralarında, çayda yarı baygın halde buldu. Psikolojik sorunları olduğu belirtilen Barış İzmirlioğlu'nun hareketsiz bedeni, sudan çıkartıldı. Durum, sağlık ve jandarma ekiplerine bildirdi. İhbar üzerine olay yerine gelen acil yardım ekipleri İzmirlioğlu'nun kalbinin durduğunu fark etti. Müdahaleyle kalbi çalıştırılan İzmirlioğlu ambulansla Ortaca Devlet Hastanesi'ne kaldırıldı. Hastanede 2'nci kez kalbi duran İzmirlioğlu, tekrar hayata döndürüldü. Daha donanımlı bir hastaneye götürülmesi için hazırlıkların yapıldığı sırada İzmirlioğlu'nun kalbi bir kez daha durdu. Acil servis görevlilerin çabalarına rağmen müdahaleler sonuçsuz kaldı, İzmirlioğlu öldü. İzmirlioğlu'nun alnında, sırtında ve ayaklarında darbeye bağlı iz bulunduğu, düşme sonucu gerçekleşmiş olabileceği belirtildi. İzmirlioğlu'nun kesin ölüm nedeninin belirlenebilmesi için cesedi otopsi amacıyla Muğla Adli Tıp Kurumu'na kaldırıldı. Öte yandan, İzmirlioğlu'nun birlikte yaşadığı annesinin 2 ay önce öğretmen olan diğer oğlunun yanına taşındığı öğrenildi. Jandarma, olayla ilgili soruşturmanın sürdüğünü bildirdi. 

Yorumlar (0)