banner516

banner470

banner452

banner449

banner481

banner472

banner479

Çocuk parkında ölü bulundu

Kağıthane'de bir çocuk parkında 23 yaşındaki Nail Dalkoparan, bank üzerinde ölü bulundu

SONDAKİKA 17.08.2014, 13:09 17.08.2014, 12:12
Çocuk parkında ölü bulundu
banner404
KAĞITHANE'de bir çocuk parkında 23 yaşındaki Nail Dalkoparan, bank üzerinde ölü bulundu. Gencin ölümünü haber alan yakınları, olay yerinde sinir krizi geçirerek, uzun süre gözyaşı döktü.
Olay, Kağıthane Yahya Kemal Mahallesi, Ayazma Çocuk Parkı’nda, saat 09.00 sıralarında fark edildi. Parka gelen çocuklar ve aileleri bir kişinin kamelya altındaki bank üzerinde hareketsiz yattığını fark ederek durumu sağlık ekiplerine ve polise bildirdi. Olay yerine giden sağlık ekibi, gencin hayatını kaybettiğini belirledi. Yapılan ilk incelemede bu kişinin, 23 yaşında Nail Dalkoparan olduğu anlaşıldı. Olay yerini güvenlik şeridiyle kapatan polis ekipleri, çevrede gencin ölümüne yol açabilecek delilleri topladı. Yapılan ilk incelemede çevrede poşet içinde uçucu madde (bali) ve bira şişeleri bulundu.


Bu sırada olayı haber alan Dalkoparan'ın yakınları olay yerine geldi. Genç bir kadın, cesedi görünce “Nail bunu neden yaptın. Bir ay sonra evlenecektik” diyerek ağladı. Sinir krizi geçiren kadını yakınları sakinleştirdi. 

BONZAİ ŞÜPHESİ


Polis ekipleri ceset ve çevresindeki incelemelerini sürdürürken gencin ölümüne yol açan maddenin, son günlerde ölümlere neden olan bonzai olup olmadığını araştırıyor.
Yorumlar (0)