banner516

banner470

banner452

banner449

banner481

banner472

Cesedi derede bulundu

Şanlıurfa’da, dün akşam kaybolan Suriye uyruklu 34 yaşındaki Mehssan Sattam'ın sabah saatlerinde atık suların geçtiği derede cesedi bulundu

SONDAKİKA 12.08.2014, 12:47 12.08.2014, 11:49
Cesedi derede bulundu
banner404
ŞANLIURFA’da, dün akşam kaybolan Suriye uyruklu 34 yaşındaki Mehssan Sattam'ın sabah saatlerinde atık suların geçtiği derede cesedi bulundu.
Olay, sabah saatlerinde Süleymaniye Mahallesi’nde meydana geldi. Mahalleden geçen Karakoyun Deresi'nde bir erkek cesedi görenler, durumu polise bildirdi. İhbar üzerine gelen polislerin yaptığı incelemede, boğularak öldüğü saptanan cesedin, dün gece evden ayrıldıktan sonra kendisinden haber alınamayan Suriye uyruklu Mehssan Sattam'a ait olduğunu saptadı.

Ölüm haberi üzerine dereye gelen yakınları 7 metre yükseklikteki köprüden dengesini kaybederek dereye düştüğü ve öldüğü tahmin edilen Sattam'ın cesedini görünce gözyaşına boğuldu. Sattam'ın cesedi, polis ve itfaiye ekipleri tarafından halat yardımıyla dereden çıkarıldı ve incelemenin ardından otopsi için Adli Adli Tıp Kurumu morguna gönderildi. Cesedin çıkarılışı ile ekiplerin çalışması bu sırada dere çevresinde toplanan yüzlerce vatandaş tarafından da meraklı gözlerle izlendi. 

Olayla ilgili soruşturma sürdürülüyor.
Yorumlar (0)