banner516

banner470

banner452

banner449

banner481

banner472

banner479

Çatıdan sevgilisinin evine girmek isterken zemine çakıldı

Manavgat'ta dört katlı bir binadan düşerek hayatını kaybeden güvenlik görevlisi 30 yaşındaki gencin, binada oturan kız arkadaşının evine girmek isterken düştüğü belirlendi

SONDAKİKA 16.08.2014, 09:51 16.08.2014, 09:00
Çatıdan sevgilisinin evine girmek isterken zemine çakıldı
banner404
ANTALYA'NIN Manavgat ilçesinde dört katlı bir binadan düşerek hayatını kaybeden güvenlik görevlisi 30 yaşındaki gencin, binada oturan kız arkadaşının evine girmek isterken düştüğü belirlendi.
Olay, dün gece saat 00.41 sıralarında Hasan Fehmi Boztepe Caddesi Sorgun Kavşağı yakınında bulunan Çiğdem Apartmanı'nda meydana gelmişti. Özel bir sağlık kuruluşunda güvenlik görevlisi olarak çalıştığı belirtilen Mersin'in Anamur ilçesi nüfusuna kayıtlı 30 yaşındaki Süleyman Kılıç, beton zemine düşerek hayatını kaybetmişti.
Apartman sakinleri düşme sonucu hayatını kaybeden Kılıç’ı tanımadıklarını söylerken, güvenlik görevlisi Süleyman Kılıç'ın binanın dördüncü katında oturan kız arkadaşının evine girmek isterken dengesini kaybederek düştüğü belirlendi.
İddiaya göre hemşire olan kıza arkadaşını arayan ve evine gelmek istediğini söyleyen Kılıç, olumsuz yanıt alınca eve girmek için binaya gitti. Kız arkadaşının evde olmadığını söylemesine rağmen dördüncü katta bulunan daireye, çatıdaki televizyon kablolarının yardım ile inmek isteyen Süleyman Kılıç, dengesini kaybederek beton zemine düştü.
Süleyman Kılıç’ın cesedi Antalya Adli Tıp Kurumu'nda yapılan otopsisinin ardından Mersin'e gönderildi.
Olayla ilgili soruşturma devam ediyor.
Yorumlar (0)