banner516

banner470

banner452

banner449

banner481

banner472

Cadde ortasında silahlı saldırı

Van'ın Seyit Fehim Arvasi Mahallesi'nde 2 kişi silahlı saldırıya uğradı. Pompalı tüfekle açılan ateş sonucu Taner Dalhan ve M. Yasin Dalhan hayatını kaybetti

SONDAKİKA 18.08.2014, 13:23 18.08.2014, 12:26
Cadde ortasında silahlı saldırı
banner404
VAN'ın Seyit Fehim Arvasi Mahallesi'nde 2 kişi silahsaldırıya uğradı. Pompalı tüfekle açılan ateş sonucu Taner Dalhan ve M. Yasin Dalhan hayatını kaybetti.
Olay, Seyit Fehim Arvasi Mahallesi'nde bulunan Erek Caddesi üzerinde saat 11.00 sıralarında meydana geldi. Taner Dalhan ile amcasının oğlu M. Yasin Dalhan, yine akrabaları oldukları belirtilen kişilerle caddede karşılaştı. Araçta bulunan kişiler, ellerindeki pompalı tüfekle Taner ve M. Yasin Dalhan'a ateş etmeye başladı. Taner Dalhan vücuduna isabet eden saçmalarla olay yerinde ölürken, M. Yasin Dalhan ise ağır yaralandı.

Yaralı Dalhan, vatandaşların haber vermesi üzerine olay yerine çağrılan ambulansla yakındaki özel Lokman Hekim Hastanesi'ne kaldırıldı. Ancak doktorların çabalarına rağmen kurtarılamadı.

Saldırının eski bir husumetten kaynaklandığı öne sürülürken, polis bir araçla kaçan saldırganların yakalanması için bölgede geniş çaplı arama başlattı. Yetkililer, şüphelilerin isimlerinin ve kaçtıkları aracın plakasının belirlendiğini, kısa sürede yakalanacaklarını belirtti.
Yorumlar (0)