banner516

banner470

banner452

banner449

banner481

banner472

banner479

Bir bayrak indirme olayı daha

Gece yarısı bir okulun bahçesine giren kimliği belirsiz kişilerin, güvenlik kameralarını gökyüzüne ve boş alanlara çevirdikten sonra Türk bayrağını indirmeye kalktığı, olayın fark edilmesiyle kaçtığı ileri sürüldü

SONDAKİKA 13.08.2014, 13:19 13.08.2014, 12:24
Bir bayrak indirme olayı daha
banner404
ANTALYA'da gece yarısı bir okulun bahçesine giren kimliği belirsiz kişilerin, güvenlik kameralarını gökyüzüne ve boş alanlara çevirdikten sonra Türk bayrağını indirmeye kalktığı, olayın fark edilmesiyle kaçtığı ileri sürüldü. 
Olay, dün saat 22.50 sıralarında Muratpaşa İlçesi, Deniz Mahallesi'nde bulunan Ahmet Bileydi İlköğretim Okulu'nda meydana geldi. İddiaya göre gece okulun bahçesine giren kimliği bilirsiz kişi ya da kişiler, duvarlarda bulunan kameraları gökyüzüne ve boş alanlara çevirdi. Arkasından Atatürk anıtı ve bayrakların bulunduğu alana giren şüphelilerin, burada bulunan Türk bayrağını direkten indirmek istediği öne sürüldü. 

Mahallede oturan ve yoldan geçenlerin fark etmesi üzerine paniğe kapılan şüpheliler, olay yerinden hızla kaçtı. Vatandaşların ihbarı üzerine okula gelen polis, okulda bir süre inceleme yaptı. Parmak izi arayan polis, şüphelileri yakalamak için arama başlattı.

Yorumlar (0)