Bariyere çarpıp havalandı, karşı şeritten gelen aracın üzerinden uçtu!

Bağdat Caddesi'nde bariyere çarparak havalanan otomobil, karşı şeritten gelen otomobilin üzerinden uçtu. Sürücülerden biri araç içerisine sıkışarak ağır yaralandı, diğeri ise yara almadan atlattı

Bariyere çarpıp havalandı, karşı şeritten gelen aracın üzerinden uçtu!
banner404

İSTANBUL Kadıköy'de bariyerlere çarparak yolun karşı şeridine geçen bir otomobil, başka bir otomobilin üzerinden uçtu. Bariyerleri ve otomobili aşarak takla atan otomobilin sürücüsü araç içerisinde sıkışarak yaralanırken, kazayı yara almadan atlatan diğer sürücü ise bir süre şoka girdi.

KARŞI ŞERİDE GEÇİP OTOMOBİLİN ÜZERİNDEN UÇTU
Edinilen bilgiye göre kaza, Bağdat Caddesi üzerinde Fenerbahçe stadyumunun hemen yanında bulunan köprülü kavşakta sabah saatlerinde yaşandı. Serkan Yazıcı'nın kullandığı 34 KC 3553 plakalı otomobil, kavşağa süratli girince bariyerlere çarparak havalandı ve karşı şeritten gelen Sezin Özdemir'in kullandığı 34 KK 4475 plakalı otomobilin üzerinden aşarak takla attı.

TAKLA ATAN ARACIN SÜRÜCÜSÜ, OTOMOBİLDE SIKIŞTI
Kazada hem bariyerlerin hem de otomobilin üzerinden uçan otomobilin sürücüsü Serkan Yazıcı araç içerisinde sıkışırken, diğer aracın sürücüsü Sezin Özdemir yara almadan kurtuldu.
KAZADAN YARA ALMADAN KURTULAN KADIN SÜRÜCÜ ŞOKA GİRDİ
Kadıköy'de inanılmaz bir kurtuluş denilecek kazada yara bile almadan kurtulan bayan sürücü, yaşadığı şokun etkisi ile bariyerlerin üzerine yaslanarak aracını izledi. Bayan sürücü aracını izlerken, itfaiye ekipleri de kazada sıkışan diğer aracın sürücüsünü sıkıştığı yerden kurtarmak için seferber oldu. Yazıcı'nın yanına gelen bir itfaiye eri ise elindeki ceketi sürücünün kafasının altına koydu. Serkan Yazıcı, itfaiyenin çalışmaları sonucu sıkıştığı yerden çıkarılarak ambulansa taşındı.
"ÖNCE BARİYERLERDEN SONRA BENİM ARACIMIN ÜZERİNDEN UÇTU"
Kazanın şoku ile soruları bir süre yanıtsız bırakan Sezin Özdemir, "Önce bariyerlerin üstünden uçtu, sonra da benim aracımın üzerinden uçtu" dedi.

Hastaneye kaldırılan Serkan Yazıcı'nın sağlık durumunun iyi olduğu öğrenilirken, kazanın ardından hasar gören araçlar kaldırılarak, yol tekrar trafiğe açıldı.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner517

banner516

banner470

banner477

banner452

banner449

banner487

banner481

banner472