Antalya'da park halindeki araçlara çirkin saldırı!

Antalya'da yol kenarına park eden araçların, camları ve aynaları kimliği belirsiz kişi ya da kişiler tarafından kırıldı. Polis olayla ilgili soruşturma başlattı

Antalya'da park halindeki araçlara çirkin saldırı!
banner404

ANTALYA'DA yol kenarına park eden araçların, camları ve aynaları kimliği belirsiz kişi ya da kişiler tarafından kırıldı. Polis olayla ilgili soruşturma başlattı.
Antalya'nın Manavgat ilçesinde yol kenarlarında park halindeki bazı araçların cam ve aynaları kırıldı.
PARK HALİNDEKİ ARAÇLARA SALDIRI
Olay Çağlayan Mahallesi 7517 Sokak ırmak kenarındaki yol üzerinde dün gece meydana geldi. Edinilen bilgiye göre yol kenarında park halinde bulunan araçların aynaları kimliği belirsiz kişi ya da kişiler tarafından kapatılırken, bazı araçların aynalarının kırıldığı gözlendi. Olayda park halindeki bir otobüsün ön camının da taşla kırıldığı belirlendi.
İŞYERİNİN CAMLARI KIRILDI
Çağlayan Mahallesi Şelale Caddesi üzerinde bulunan hafif ticari aracın ön camının yanısıra aynı cadde üzerinde bulunan bir işyeri tarafından teşhir amaçlı olarak işyerinin önüne konular güneş enerjisi sisteminin cam panellerinin kırıldığı bildirildi.

Vatandaşların haber vermesi üzerine Çağlayan Mahallesine gelen emniyet güçleri zarar gören araçlarda inceleme yaparken şüphelilerin yakalanması için çalışma başlattılar.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner517

banner516

banner470

banner452

banner449

banner518

banner481

banner472